Şimdi Ara

Sp2 ve Sp1 Saçmalıgı...... Herkes için Önemli Bir Sorun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sunuda Belirteyim Windows işletim sisteminden anlamayan kisi lütfen post atmak için birşey yazmasın
    Çünkü Bende bilgisayarcıyım.

Neyse Sorun 1

internete bağlandıkdan sonra 10 dakika içerisinde bazen 30 saniye bile oluyor :) Bilgisayar Donuyor hiç bir Dosya .exe explorer ya aklınıza ne geliyorsa açılmıyor

interneti açmayınca 10 gün kalsa yine problem oLmicak:)

Simdi 3 4 arkadaş Dicekki Virüs var

Hyr Arkadasım virüs yada spy yok

65465456 formatım ve Ben offline olarak Service Packları kuran bir insanım Neyse bu birinci sorundu

2.Sorun ise

Sp2..

Bu benim sp1de yasamıs oldugum problemi sp2 düzeltiyor ama sp2dede 1 problem var
    Hangi oyuna girersem gireyim renkler karman çorman oluyor renkler uçuyor kafayi yiyor oyun oynanmıyor yani öyle deyim size.

Simdi bir kaç arkadaş demesinki Ekran kartının driverini tanıt.

Zaten tanıtılmıs ve sp2yi silince bu problem düzeliyor :) sp2 kuruyorum oyuna giremiyorum

sp2yi kaldırıncada spdeki problemim devam ediyor kafayı yemek üzereyim

Bu iki problemden birini bilen bir arkadasim var ise yazarsa sevinirim

tskler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ce3K -- 8 Ekim 2006; 13:42:19 >

• bilen arkadasimiz yokmu
  • sp2 icin ekran kartini guncelle sp1 icin virus taramasi yaptir
    saka bir yana. sp2 icin butun oyunlarda ayni sorunumu yaratiyor? ve sp1 icinde guvenli mod'da herhangi bir sorunun oluyormu?
  • ekran kartın vs. donanım bileşenlerine göre güncel veya uygun olan yazılımlarmı. bu aşamayı kontrol et..
  • Ce3K dostum,
    Mesajını ilk attıgında sadece
    mesja içeriği "asddy" olarak rastgele yolladın. sonradan edit edip düzettin. bu çok önemli değil gerçi
    ama şu anki mesajının içeriği, cevap verecekleri çok sınırlandırdığı için kimse bişey yazmıyor.
    Yani biraz sert bir işerik var gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: golevez33
    Ce3K dostum,
    mesja içeriği "asddy" olarak rastgele yolladın. sonradan edit edip düzettin. bu çok önemli değil gerçi
    ama şu anki mesajının içeriği, cevap verecekleri çok sınırlandırdığı için kimse bişey yazmıyor.

hocam haklisiniz sanirim mesajimdaki espriyi yapmamin sebebide buydu.
  • quote:

Ce3K dostum,

+1
    bişey yazmaya korkuyom valla tersler falan
  • quote:

Orjinalden alıntı: combata

quote:

Ce3K dostum,

+1

+1
    ama şunları yinede bi dene bios ayalrarını def le yapmışındır muhtemelen
    bios update yap daha sonra düzelmesse farklı bir ekran kartı ile eyer internete ethernetten bağlanıyosan farklı bi ethernet kartı ile bağlanmayı dene

• quote:

Orjinalden alıntı: combata

quote:

Ce3K dostum,

+1

+1 walla bende yazmaya korktum sadece bunu söleyebıldım

• bende 654654654654654654 defa sp2 li ve sp2 li formatlar attım başıma hiç böle birşey gelmedi. Sorun donanımdan büyük ihtimal ram'lerinden veya anakartından olabilir.
  • ilk sorunun cevabi, otomatik windows update (auto off olsa bile)
    ikinci sorunun cevabi ekran karti. ekran karti driver' ini uninstall et. cd' sinden veya uretici firmanin web adresinden tekrar kur.
    son guncel driver' i nvidia veya ati' den indiriyor olman, son guncel driver' i kullaniyor olman problemi cozmez. aksine problem yaratabilir.
    soyle de yapabilirsin mesela:
    safe mod' da ekran kartinin driver' ini sil. ilk acilistan sonra ekran karti driver' ini yeniden kur.
  • SYSTEM MECHANIC KUR ARKADASIM ISE YARAYACAK BAK HER HATAYI DUZELTIYOR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.