Şimdi Ara

spacewolf teşekkür yazısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar bu bölümde vakit geçiren arkadaşların yakından tanıdığı spacewolf(aybars bey) ile yıllar önce bu forum sayesinde tanıştım. Gerek sigorta ve kasko konusunda gerek ise yeni araç alacağım zaman yaptığı yardımları hiç bir zaman saklayamam. Her telefon görüşmemizde kibarlığı ve yaptığı uyarılar sayesinde hep zarardan kurtuldum. Kendisine siz değerli forum üyelerinin önünde çok teşekkür ediyorum.

• Güzel sözleriniz için teşekkür ederim sayın hocam.

Yıllardır bu forumda sizlere her anlamda yardımcı olmaya çalışıyorum ve inşallah uzun bir süre de devam edeceğim

Her zaman amacım hem sizi zarardan korumak hem de forum dışında olduğu gibi haksızlıkların önüne geçebilmek.

Tekrar güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.
  • +1
  • Bu konuya bende ilave yapayım, 2016 yılının Temmuz ayları idi, trafik sigortam sona ermiş ve Manisa'ya gitmem lazımdı, trafik sigortası için teklif aldığımda 1000 TL üzeri çıkıyordu, (kendimden yana kusurdan dolayı değil, sigorta fiyatları o sıralar çok yüksekti, halen daha yüksek) sağolsun aybars bey ziraat sigortaya yönlendirdi, 700 TL gibi bir fiyata trafik sigortamı yaptırmıştım.
  • Aybars Bey , kasko poliçesi için yönlendirebileceğiniz bir firma var mıdır?
    2 senedir Grupama sigortadan kasko yaptırıyorum. Hasarım yok , mini onarımım yok , her sene daha yüksek çıkıyor sigortam.net 'te akıl sır erdirebilmiş değilim.
  • DrMobile kullanıcısına yanıt
    Hocam sigortam.net nedeniyle sıkıntı yaşıyorsunuz gibi geliyor bana.

Anadolu , Sompo Japan , Axa ,Ray , Allianz ,Mapfre ,Groupama , Ak ve Halk hariç kasko önermemekteyim.

Arzu ederseniz bilgilerinizi gönderiniz lütfen , kontrol edeyim ben.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.