Şimdi Ara

Sparta Serverinda Char Aranıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sparta serverinda 72 + char satanlar pm atsın yada konuma cwp atın teklifleri değerlendirmeye çalışacağım..

şimdiden teşekkürler..

• ben satam sana gel nıckım nuisance 82 lvl arkadaslar kımse bu arkadasla alıs verıs yapmasın kendısı yalancıdır rocktheworld u ben satın aldım yalan soyledı bana ıcınde olmayan ıtemlerı varmıs gıbı soyledı kımse alısverıs yapmasın.
  • Hımm bide benim çarıma laf atıodu:)
  • 150 dedim 135 e indirdin 60 m lik mazeme vardı ne yani 76 lvl char veriorum bide fiyattan dşyorum onlarıda mı veriyim...

150 verseydin tamamen senindi eşyalar..

up !

senin chara da laf attıgımız sen türkmüydün bilmemne fln dedim tek skile gidiodun da
  • Arkadaslar sonradan pişman olmamak için LÜTFEN bu adamla alış veriş yapmayın hatta adam bile deil... lütfen ama lütfen
  • Ispat ? (yargısız infaz yapmak ismeyiz, yanlış anlama)
  • Arkadaşlar arkadaş gerçekten sahtekarın önde gidenidir.Kimse alış-veriş yapmasın.Madem alıcaktın içinden söleseydin.Bize vericem dedin biz de tamam dedik.Ban lütfen
  • bu adam sahtekarın önde gidenidir lütfen bu mahlukatla alış-veriş yapmayın lütfen
  • bu ne ya:) bide bana diodu bu çar kotu die felan pehhh
  • ben satarım zaten sıkıldım 81 lvl full farm sword shield tembeler i satim sana spartada

full dress gdf pet zırt pırt gold ne ararsan charda mevcut ve çokda ucuz vericem.

şu yukarıdaki arkadaş banlasın charı spartadanda görim
  • Banamı diyorsun
  • yoo bi üstteki
  • Arkadaşlar kime sorarsanız sorun beni ben sadece aracılık yaptım ve arkadaş sözünde durmadı RockTheWorld bana rastgelmemeye çalış...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.