Şimdi Ara

Spartacus ''Andy Whitfield'' Hayatını Kaybetti! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
0
Favori
10.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nedense paran varsa ölmezsinciler konuya gelmemiş. ne oldu ? gerçekleri mi gördünüz ?
  • En sevdiğim oyunculardan bir tanesiydi, çok üzüldüm..

R.I.P
  • günde oratalama kaç şehit veriyoruz??? yemişim spartacusu

Spartacus ''Andy Whitfield'' Hayatını Kaybetti!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arz talep meselesi -- 12 Eylül 2011; 15:08:39 >
  • topragı bol olsun
  • Ölen kimsenin ardından saygısızlık yapmaya gerek yok. Patavatsızlık yapmak yerine bazı şeyleri içimizde tutmak lazım.
    Nihayetinde hepimiz bir gün öleceğiz. Mehmetçiğimiz için de üzüntülüyüz. Kimsenin ölümünü diğerinin üstünde de tutmayalım lütfen.
  • Oha, tüylerim diken diken oldu ha. Vay be
  • ölümlü dünya :(
  • Blood and Sand'den sonra Spartacus'ü izlemeyi bırakmıştım Andy Whitfield gitti diye ...Geri dönecekti de yine bağaracaktı "I AM SPARTACUS" diye ..
  • iyi oyuncuydu allah rahmet eylesin
  • tamam üzüldükte abarttınız iyice şehitlere bu kadar üzülüyo musunuz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Days Grace

tamam üzüldükte abarttınız iyice şehitlere bu kadar üzülüyo musunuz acaba

bide böle tipler çıktı şehitlere üzülmediğimizi nerden çıkardın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Days Grace

tamam üzüldükte abarttınız iyice şehitlere bu kadar üzülüyo musunuz acaba

sanane olm, vicdan müfettişi misin? isteyen istediğine üzülür.
  • Allah rahmet eylesin. Diziyi izlemezdim ama biliyorum kendini.
  • bir kisi ölür trajedi olur binlerce kisi ölûr istatistik olur !
  • daha yolun basindaydi ya tuuuh cok uzuldum. Bosuna dememisler herseyden önce saglik
  • Nerde görsem dayanamıyorum şu tiplere yok şehitlere bu kadar üzülüyormusunuz yok her gün binlerce insan ölüyor?sana ne kardeşim,kimin ne kadar kime üzüldüğünü nerden biliyorsun hadi onu geçtim belli bir skala mı var üzülmek için şehitlere 10 birim uzaktan tanıdığımız ünlülere 3 birim diye,yakın bulmuşsa kendine üzülür hayret birşey ya,başkasının yaşadığı duygulara ne çok karışıyoruz.
    Birde şu ölümle bile dalga geçenler yok mu,harika müslümanlarsınız anasını satayım,birde başka başlıkta müslümanlık hakkında konuşurlar,genel bir kavram olarak ölüm hakkında istediğiniz yapın dalga geçin cennet-cehennem esprisi yapın aranızda kimseyi alakadar etmez ama bu öznel -birinin- ölümü olduğunda bari konuşmayın arkadaş ya,ulan içinde tut işte ölüme bile saygın yoksa başkasının üzüntüsüne saygın yoksa neye var merak ediyorum?
    Hele birde kıskançlar var kendilerini tatmin etmek için ölümüne sebep arayanlar onlara ise hiç girmiyorum,nefes almaları zarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneLastTime -- 12 Eylül 2011; 18:38:25 >

• 2 çocuğu vardı...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.