Şimdi Ara

Spartacus ''Andy Whitfield'' Hayatını Kaybetti! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
0
Favori
10.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İSYANLARDAYIM..
  • Çok kaliteli oyuncuydu yaa şimdi dizinin de tadı kaçtı. Ne güzel kanserden kurtulup yine milleti kılıçtan geçirecekti off off . Valla moral filan kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VenomouS35 -- 12 Eylül 2011; 19:00:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneLastTime

Nerde görsem dayanamıyorum şu tiplere yok şehitlere bu kadar üzülüyormusunuz yok her gün binlerce insan ölüyor?sana ne kardeşim,kimin ne kadar kime üzüldüğünü nerden biliyorsun hadi onu geçtim belli bir skala mı var üzülmek için şehitlere 10 birim uzaktan tanıdığımız ünlülere 3 birim diye,yakın bulmuşsa kendine üzülür hayret birşey ya,başkasının yaşadığı duygulara ne çok karışıyoruz.
    Birde şu ölümle bile dalga geçenler yok mu,harika müslümanlarsınız anasını satayım,birde başka başlıkta müslümanlık hakkında konuşurlar,genel bir kavram olarak ölüm hakkında istediğiniz yapın dalga geçin cennet-cehennem esprisi yapın aranızda kimseyi alakadar etmez ama bu öznel -birinin- ölümü olduğunda bari konuşmayın arkadaş ya,ulan içinde tut işte ölüme bile saygın yoksa başkasının üzüntüsüne saygın yoksa neye var merak ediyorum?
    Hele birde kıskançlar var kendilerini tatmin etmek için ölümüne sebep arayanlar onlara ise hiç girmiyorum,nefes almaları zarar.

Sabahtan beri buna benzer yazı yazmayı planlıyordum ama üşenmiştim.

Tam aklımdakileri yazmışsın helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Days Grace

tamam üzüldükte abarttınız iyice şehitlere bu kadar üzülüyo musunuz acaba

Sanane arkadaşım benim kime üzüldüğümden ?
  • Andy Whitefield anısına hazırlanmış video. 1. sezondaki savaş görüntülerini içermektedir.

http://www.youtube.com/watch?v=PRLydjPbEV8
  • sebepsiz ölüm yoktur derler, göreceği gün bu kadarmış. spartacus karakteriyle çok beğenerek izliyordum. haberlerde öldüğünü öğrendim ve gerçekten çok üzüldüm. artık bu karakteri benimsemiştik. toprağı bol olsun...
  • Allah rahmet eylesin.
  • Ölümüne üzüldüğüm nadir insanlardan.
    blogtv de nickim bile dh-spartacus dü.

R.I.P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteSword -- 12 Eylül 2011; 21:18:03 >
  • Üzüldüm açıkcası.
  • Mekanı cennet olsun.. toprağı bol olsun demek gerekir ama üzüldüm çok değerli bir sanat ustasıydı.Son maçını kaybetti
  • Offf yaaa Vallahi üzüldüm
  • cok kötü olmus ya cok iyi rol yapan rolünün hakkını veren bir oyuncuydu gercekten üzüldüm bakalım yeni spartacus kim olacak allah rahmet eylesin
  • Ölümlü dünya, bugün varız yarın yokuz, üzüldüm, spartaküs rolüne kimse onun kadar yakışmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin. Üzüldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamewon

Ölümlü dünya, bugün varız yarın yokuz, üzüldüm, spartaküs rolüne kimse onun kadar yakışmaz.

Aynen adam o rol için doğmuştu sanki
  • kardeşim müslüman olmayana Allah rahmet eylesin denmez. Müslüman olduğunu bilen var mı ? Ve görüyoruzki para şan şöhretde olsa kimse bilemiyor veya belirleyemiyor ne zaman öleceğini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaikDemokratGencim

kardeşim müslüman olmayana Allah rahmet eylesin denmez. Müslüman olduğunu bilen var mı ? Ve görüyoruzki para şan şöhretde olsa kimse bilemiyor veya belirleyemiyor ne zaman öleceğini.

Allah müslüman olmayanlara rahmet eylemiyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: LaikDemokratGencim

kardeşim müslüman olmayana Allah rahmet eylesin denmez. Müslüman olduğunu bilen var mı ? Ve görüyoruzki para şan şöhretde olsa kimse bilemiyor veya belirleyemiyor ne zaman öleceğini.

Allah müslüman olmayanlara rahmet eylemiyormu

http://www.sorularlaislamiyet.com/article/8196/kafire-dua-ve-istigfar.html

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.