Şimdi Ara

SPARTADAN---ALEXANDERA TAKAS YADA SATILIK 52 LVL BLADER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar char arkadasimin charidir oyunu henuz europe karakterler oyunda yokken beraber birakmistik ben oyuna geri donunce oda donmeye karar verdi ve ben alexanderda oldugum icin burada baslayak bu yuzden elindeki chari cikarmaya karar verdi.Uzun bir giristen sonra chari anlatiyim birazda ustunde 2m parasi special identity card ve black devil suit vardir 2m parasi itemleri ve kasadaki bir kac itemi ve 47 som chesti vardir resimleri ekledim skillere ve kasaya bakarsiniz ordan;)) Karsilik olarak alexde int karakterler oncelikli olarak takas edilecektir.Bu arada yasim 25 isteyene tel numaram adresim tc kimlik nomu vermekten hic cekinmem karsimdakindende bunu beklerim kazik atmak gibi bir olaya sakin girismeyin 3 ytl icin kargo firmasina dava acmis insanim(onemli olan burda para degil birinizin hakkinizi gaspetmesidir! bunada tahamul edemem) evt baya bir yazi yazdim tekliflerinizi bekliyoruz Not;alexanderdaki nickim; lcrimeangell bilen bilir sorarsiniz taniyanlara nasil biri oldugumu ogrenebilirsiniz:: Takas haricinde silk ve reel para karsiligida satilabilir tekliflerinizi buraya yazarsaniz hallederiz saygilar iyi forumlar

Nick:Xoara
    Server:sparta
    LVL;52

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patato -- 11 Ekim 2008; 12:31:26 >

• dısarı cıkmadan su garibanıda uplıyım herkese iyi forumlar
  • yukarı ve ileri
  • msn mi eklermisin silkroadla ilgili konusucamda bbi konuda yardım isticektim bilgi real.boy.35@hotmail.com
  • msn kullanmıyorum sahsi sebepleri var;)) burdan sorabilirsin istedigini
  • Haydi dostlar yok mu takas yada satın alcak olan(silk veya reel para) guven probleminiz icin extra onlemler aldım tc kimlik no tel adres daha nediyim aynı seyler kendi charımı satarkende gecerli!!!!!!!
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.