Şimdi Ara

spearhead

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eminimki daha önce kac kez sorulmuştur fakat arama çalışmadığından dolayı bulmadım.spearhead yüklemeye çalıştığımda the registration number is not valid.installation will not contin.. yani registration number hatalı diyor...patch 1.11 yüklü fakat bir türlü doğru keyi bulamadım artık uninstall edip install etmekten sıkıldım.yardımlarınızı bekliyorum...

• packi yüklesemde yüklemesemde yüklenmiyor sürekli aynı hatayı veriyor.spearheadi yüklemiş bir serialını pm atabilirmi veya regestryden bir ayar yapılması gerekiyordu onu tarif edebilecek varmı?
  • kullandığınız serialı bana maıl atabılırmısınız rıca etsem...
    bu oyunu gercekten oynayabılmeyı cok ıstıyorum ama malesef basaramadım ve delırmek uzereyım.
    turkmoto@yahoo.com
  • güzel bi oyunmu bari
  • konuyu biraz dağıtmış olucaz ama sperarhead normandiyanın devamı.genel olarak gece savaşıyorsunuz ama breakthrough kadar iyi değil.
  • Bu oyunu yuklemek icin ozel bi patch gerekio kapanmadan once sanane.com'da vardi ama artik oda kapandi dosyayi bende bulamiyorum 10 tane dosya indirdim hiçbiri dogru cikmadi(Acaba niye sildim guzelim patch'i pc'den)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.