Şimdi Ara

Specact dlc sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Specact aldım stat ekranında silahlar gözüküyor ama oyunda gözükmüyor. 3 arkadaşda denedim benim nette sorun vardır diye olmadı yine. Ticket atıcam nereye atacağımı bulamadım. Nasıl iletişim kurucam ben bu konuda ea ile bi yardımcı oluverin lütfen.

• Oyundan falan çık. Birkaç log-out, log-in olunca geliyor. Ticketlik bir sorun yok yani..
  • oyundan 100 kere çıkıp girince aynı şeyi başka pclerdede yapınca ticketlik sorun olduğuna karar verdim zaten satın alalı 2 gün oldu hala düzelmedi.
  • bendede geçen gün bi ara kayboldu, bir iki saat sonra çıkıp bir daha giriş yaptığımda düzelmişti specactlar ama seninki 2 gün olmuş düzelmemiş, ticket at bencede
  • yaaw bıraz abes olacak 50 lvl oldum ama hala bu spestact nedır nasıl alırnır bılmıyorum bır bılgılendırsenız benı cok makbule gececek...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SrdRTcR

oyundan 100 kere çıkıp girince aynı şeyi başka pclerdede yapınca ticketlik sorun olduğuna karar verdim zaten satın alalı 2 gün oldu hala düzelmedi.

Şifreni redeem kodu yazan yere tekrar yaz, eğer kullanıyor dediyse hesabında yeni bir asker aç orda dene çıkması lazım.Eğer çıkarsa o askerden çık kendi askerine(eski olana) dönüş yap specactlarin gelmiş olacak.Geçen benimde başıma geldi aynısı böyle yapınca düzeldi.umarım seninkide düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asilix2606 -- 19 Haziran 2011; 12:59:24 >
  • bende almak ıstıyorum yenı pınler ıcın dıgerlerı bıttı 1 tane kaldı. vıetnamda bıtıyor. ama bıldıgım kadarı ıle kredı kartı lazım mıs oda bende yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.