Şimdi Ara

speedfansız nasıl kalıcı sessizlik saglayabilirim arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [simage]http://www.resim-yukle.com/thumbs/105239speedfan.JPG [/simage]

2500devire nasıl kalıcı olarak düsürebilirim işlemci fanı colormasterın 15 20 ytlliklerinden felaket ugultu cıkarıyor

cpuda kablolarda bi nasıl oynama yapsam ama nasıl???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xfx2601 -- 29 Ekim 2007; 12:06:29 >

• direnç bağlamanı öneririm ama nasıl yapacağını bilmiyorum araştırman gerekicek
  • ok googlede aratayım dostum sagolasın
  • Anakartının bios ayarlarından fan kontrolünü smart moduna getirmeni öneririm.
  • OK SAGOLASIN
  • 4 kişi yazmış.3 tanesi cezalı oda güzel :D
    herneyse ben yinede yazıyım okursan faydalanırsın.bi kere sessizlik çok önemli bişe gerçekten.eğer sesinden şikayetçi olduğun sadece işlemci fanı ise direk olarak değiştirmeni öneririm.fansız soğutucular var bide üstlerine çok sessiz bi fan bağlarsan sorunun çözülür.bide ses yalıtımı sağlayan padler satılıyo onlardanda takabilirsin.
    yazılımsal olarakta speedfanı işletim sistemi başlangıcına koyup bide fan ayalarını manuel girip bunu kayıt edersen eğer devanlı speedfanı kontrol etmek zorunda kalmazsın.ama sonuç olarak fanın devirini düşürürsen eğer işlemci fazla ısınacaktır buda istenen bi durum değildir.

kasa içi soğutman süperse o zaman böyle bişe yapabilirsin ancak.
    ama zaten iyi bi kasa içi soğutman varsa direk sana fansız soğutmayı öneririm...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.