Şimdi Ara

Spor Salonundaki Gay Hoca [YARDIM LUTFEN]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oncelikle bu anlatacaklarim kesinlikle csb degildir soyledigim her sey dogrudur.

Ben vucut gelistirme yapiyorum ve 3 hafta once bizim burdaki farkli bi salona basladim. Guzel ve temiz bi yer dedim fiyati da uygun buraya gideyim bari diye dusundum ama basima bunlarin gelecegini nereden bilebilirdim ki...

Bi hoca var ve benimle o ilgileniyor iyi de bir adam bu yuzden bi sorunum yok. Sonralarda baska biri dikkatimi cekti. Ortalikta dolasiyordu hocanin yanina gidiyordu falan. Konusmasi sirasinda fark ettim ki biraz degisik konusuyor. R leri uzatiyor, harfleri yuvarliyor falan... Ogrendim ki bu da orda hocalik yapiyormus. Sonra yuruyusune dikkat ettim sekerek yuruyor hatta kivirtiyordu. Abartmiyorum cidden kivirtiyordu. Sonra bagirarak fahise kahkahalari atmaya basladi. Ama bugun olanlar...

Ben bench press teyken yanimda da 15-16 yaslarinda yeni baslamis bi cocuk vardi cocugun yanina gelip "bunlari babannem bile kaldirir hahahaha" dedi.Sonra cocugun yuzundeki pisligi temizleme bahanesiyle cocugu oksamaya basladi. Daha sonra bir cocukla konusmalarini duydum. Cocuk saclarini kestirmis cocuga uzun sacliyken daha yakisikliydin sana ne yakistigini bilmiyorsun dedi. Bizim hoca bisteps yaparken egilmemizi istiyor. Onu yaparken yanima gelip bakmaya basladi bu diger hoca. Sonra da diger tarafta kendi yapmaya basladi. Hemen kactim ordan. En kotusu de soyunma odasinda oldu. Dusa girecektim bi baktim o geldi. O da ustunu degistirecekmis. Yanimizda da baska biri vardi. Dovmeliydi onun dovmeleri hakkinda konusmaya basladilar. "Yaparken acimiyo mu?" diye girdi mevzuya. Cocuk cevapladi falan sonra "Sıkılmıyor musun?" dedi. "Bi yerden sonra alisiyorsun hocam" dedi cocuk. Ama hocanin cevabi her seyi bitirmisti. "Ben vucudumda hep ayni seyi istemem mesela" dedi hoca. Bunu duyunca direk uzaklastim ordan.

Tehlike bana dogru yaklasiyor. Ne yapmaliyim dh?
  • Ayrılsana olum salondan daha ne duruyosun 2 gün sonra başlık açıcan yürüyemiyorum yardım lütfen diye
  • Ona kimin patron olduğunu göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twanche

Ayrılsana olum salondan daha ne duruyosun 2 gün sonra başlık açıcan yürüyemiyorum yardım lütfen diye

• quote:

Ayrılsana olum salondan daha ne duruyosun 2 gün sonra başlık açıcan yürüyemiyorum yardım lütfen diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

quote:

Alıntıları Göster
    Zaman kötü kolla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ryuzaki- -- 25 Mart 2013; 19:41:29 >
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

quote:

Alıntıları Göster
    Usta herif bi yerlerini genişletmeden hemen ayrıl ordan.Ciddiyim.
  • quote:

Salon cok guzel bizim burda baska guzel salon da yok gidecek ya saatler sacma ya da fiyatlar...
  • Salondan bir elemanı gözüne kestir ve hoca sana yaklaştığında "Şu eleman seni kesiyor sürekli." de.
  • quote:

asdasdsadasdasdas hep ilk yorum yapanlarınki komik
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkengin

quote:

Salon cok guzel bizim burda baska guzel salon da yok gidecek ya saatler sacma ya da fiyatlar...

Alıntıları Göster
    Kalça kası yapmadan ayrıl o mekandan.
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    belki pasif
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Salondan bir elemanı gözüne kestir ve hoca sana yaklaştığında "Şu eleman seni kesiyor sürekli." de.

Olabilir ama ters tepip "Bosver onu sen gel" deme olasigi da var...

Not: nick-mesaj
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Salondan bir elemanı gözüne kestir ve hoca sana yaklaştığında "Şu eleman seni kesiyor sürekli." de.

Olabilir ama ters tepip "Bosver onu sen gel" deme olasigi da var...

Not: nick-mesaj

Alıntıları Göster
    Hoca seninle kalça kası yapmak istiyor şükret ki böbrek değil
  • Hocanın adı Mahmut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Hocanın adı Mahmut mu?

Onu ogrenemedim daha ogrenince yazarim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

Alıntıları Göster
    Ne değişik fantezilerin var öyle erkekli erkekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgur16

Alıntıları Göster
    Bükemediğin bileği öpeceksin . hocayı öyle bir benzetki gay olcağınada kıvırtacağına da pişman olsun . Bu arada sende gay olabilirsin dikkat et
  • quote:

. Bizim hoca bisteps yaparken
    egilmemizi istiyor. Onu yaparken yanima gelip
    bakmaya basladi bu diger hoca. Sonra da diger
    tarafta kendi yapmaya basladi. Hemen kactim ordan.
    şurdaki tipini merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.