Şimdi Ara

Spor yaparken alkol tüketilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kafama takılan bi konu bu,spor yaparken alkolde tüketilebilir mi? Tabiki sürekli değilde arada kaçamak yapılabilir mi gibisinden soruyorum çünkü kullanan biriyim arıyorum bazen çok bide sosyallik bakımındanda çok etkiliyor.internetten baktım kimisi öyle kimisi böyle diyor çok aşırı zarar yok diyen var vs vs

• Her şeyin fazlası zararı olduğu gibi elbette alkol tüketiminin de zararı vardır ancak arada bir iki bira sallıyorsan sorun olmaz zaten spor da yapıyorsun oradan dengeler yabancıların çoğu zaten bu şekilde yaşıyorlar. Ama işte tüketim ne kadar ve ne sıklıkla ona bakmak lazım.
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum 2 3 tane içtin diye vücut sönecek değil ya,içen arkadaşlarım var spor yapıp gayet güzel vücutları var.
  • tuket tabi bol su atarsın
  • erdoğan duymasın
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Zamlardan sonra içemiyoruz zaten 😅
  • ne alaka hocam ne olacak ki sporla alkol alınca. yani ben bir zararı olacağını sanmıyorum. sporu mu etkiler ? sağlığı zaten etkiliyor da sporla bağlantısı ne ?
  • iyi birisiydim kullanıcısına yanıt
    Hocam bana kalırsada öyle fakat araştırmama göre şey demişler işte kalori falan zayıflamak isteyen biri için falan sıkıntı diye sporun verimliliğini azaltır diyen olmuş vs vs
  • Ertesi gün spor yapacaksan 1 kadehten fazlası performansını etkileyebilir. Onun dışında alacağın ekstra kalori ve şeker dışında bi problemin olmaz heralde
  • Alkol deki problem kalori ve sekerden ziyade testesteron hormonunu düşürür, kasla testesteron dogru orantılıdır. Kısacası alkolun kaslara zararıyla kolaninki aynı değil. Tabi bu biraz da düzenli icenler icin geçerli. Ayda yılda 1 kere içince kas gelisimi durcak hali yok. Sadece piskolojik olarak belli bir suredir içmiyorsan, içince beslenmemi bozdum diye insanin ici biraz huzursuz oluyor ama cheat day olarak düşünüp içilebilir.
  • ben set aralarında hafif bira içiyorum
  • etanol sonrası uzun yürüyüşlerde yorulmuyom
  • bu bodyciler valla kafayı yemiş.
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Neden hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunetennım

Neden hocam
    sen hapçımısın kardeşim?
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    Bu soru ne alaka
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    Farzedelim ki hapçıyım bu bilgi seni arşa erdirir mi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunetennım

Farzedelim ki hapçıyım bu bilgi seni arşa erdirir mi :)
    yooo neden arşa erdirsin
  • kunetennım K kullanıcısına yanıt
    2 kas yapcam diye yok alkol yok günde 55 tane yumurta. akıl fikir valla.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.