Şimdi Ara

ss2 imdaat....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar alttaki forumda bahsettim ama cozume ulasamadim. benim bilgisayarda soyle bir problem var.
    Su anda prog dvb ve technisat programlarının en son sürümleri bilgisayarımda kurulu.
    Fakat uydu cok guzel çalşıyor.(Sag alttaki ikon yeşil yanıyor progdvb ekranında sol altta kalite seviyesi %90 a kadar gosteritor). Fakat kanallar gözükmüyor. Daha once çalışıyordu bir anda kanallar gostermemeye başladı. Tekrar transponderları tarattım kanallar yok! (Var ama Mesela atv yeşil disket şeklinde çıkıyor oda gostermiyor zaten)
    lutfen biri su konuya el atsın....

• setup4pc uydudan veri almak için kullanılır kanalları izlemek için yeşil ikon dediğin şey yanılmıyorsam setup4pc (ss2 nin driverinin içinde gelen yazılım) ye ihtiyacın yok. hatta progdvb ve setup4pc açıkken çakışma yapabiliyor. denetim masasına git technisat dvb yazan programları kaldır, merak etme eğer ss2 nin driverlerini doğru yüklediysen progdvb yine sorunsuz çalışır.
  • kaçlık çanak o %90 alıyo
  • arkadaşım Setup4pc dediğin şey tecnisat değil mi? Technisat ıda kaldırdım fakat progdvbyi açıyorum bu seferde aygıt başlatılamadı diyor.
    Neyapmam gerekiyor.
  • tamam sorunun anlaşıldı, şifreli kanalları izlemişsin, technisat firması bu tür illegal işlemleri engellemek için eon kilidi denen bir methodu kullanıyor yani kartın çalışır ama kanalları açmaz nedense her kartta olmuyor ama bazı kartlar kilitleniyor böyle şansa kalmış. tamir yöntemi var ben denemiştim bikere kart ölmüştü :) yapacağın en akıllıca şey garantiye yollamak. garantisi bittiyse kayacenter (google den bulursun) şirketine başvur kendileri satmasa bile garantiye alabiliyorlar bazen kartı. sana kolay gelsin kardeş
  • dostum senin yapyığın herşey doğru fakat technisat dediğin program açıkken progdvb izleyemezsin. aygıt yöneticisinden gir ağ bağdaştırıcılarından ss2 yi görüyosa yai driverı düzgün yüklenmişse technisatı açmadan progdvb yi aç ve izle.
  • Dostum Codec sorunu yasıyorsun elecard2.0 indir netten kur malineni restart et makineni düzelir :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.