Şimdi Ara

SSD DİSK VE İŞ SİSTEM TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar bu sabah iş yerimizdeki ana bilgisayarın çalınmasından ötürü yarın gün içerisinde yenisini toplamış olmam gerekiyor

ana bilgisayar mega ve mıkro gibi muhasebe programları barındırıcak ve kendisi üzerinden 2 yada 3 pc bu programları kullanıcak tabi patronun günlük kullanımlarıda bu bilgisayarda olucak

her ne kadar butce onemlı olmasada kullanmıycagımız bir suru ozellıge bosa para vermek ıstemıyorum kaldıki gereksiz özellikler stabiliteyi olumsuz etkiliycekdir

ssd disk düşünüyorum boyutu önemsiz 128 yada 64 hatta 32 bile olabilir fakat hıc anladıgım ve tecrubem bulunmayan bır konu sistemde ise programlar geregi xp kullanılıcak veri güvenligi ve stabilite en büyük önemi taşıyor
    konu hakkında tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum

• amd x4 640 işlemci
    asus m4a78 lt me anakart
    4gb ddr3 1333 bellek (kingston)
    sapphire hd5570 ekran kartı
    500gb samsung f3 disk+60gb corsair ssd disk
    asus ta863 350w psulu kasa

toplam: 948 lira

eksen--------inventus
  • yardım için saolun, ekran kartı kullanmamıza gerek olucagını sanmıyorum. bu onerdıgınız sıstemın onbord kullanabılırız, bunun yerıne performansı bıraz daha yatırım yaparsak oneriniz ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shbndn -- 1 Şubat 2011; 1:31:56 >
  • önerilen sistemde e.kartını çıkartsanız bile yine yeterli performansı alırsınız.
  • teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.