Şimdi Ara

SSD nin Fazla Isınması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bundan 3 gün önce Casper Excalibur G500 laptop aldım ısı değerlerine baktığımda SSD nin sıcaklığı boştayken 50 dereceyi buluyor.
    İkinci sorum ise işlemci boştayken çekirdekler 45 dereceyi görüyor bu normal midir yardımcı olursanız sevinirim SSD nin Fazla Isınması

• Laptop icin normal degeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wictors

Laptop icin normal degeler

hocam donanımhaber in bu laptop u inceleme videosunda ssd 27 dereceyi gösteriyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 71c -- 4 Kasım 2016; 4:30:45 >
  • samsung magician ve ssd tweaker ile tarama yap. Ssd samsung buyuk ihtimalle, mobilden acamadim eklentiyi. İcinde kalmasin en azindan. Laptoplarda isinmanin onune gecemezsin, elinden geldigince iyi bak. Gule gule kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wictors W kullanıcısına yanıt
    iyi dilekleriniz için teşekkür ederim dediğiniz programlarla test yaptım sınıtı çıkmadı. Benim kafama takılan bu kadar ısınması fazla geldi açıkçası. Donanımhaber in bu laptop a yaptığı testte laptopun içinde başka bir ssd vardı ve 27 dereceydi
  • Niye Casper aldın ki? Başka marka mı kalmadı
    Isıtıcı almışsın hocam güle güle kullan
  • 3 gün önce almışsın. Eğer internetten aldıysan hemen memnun kalmadım diyip iade et.

Paranı çöpe atmışsın ve piyasadaki en moktan markanın laptopunu almışsın.

Mağazadan aldıysan da geçmiş olsun. Üstüne bi bardak soğuk su iç benden.
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    hocam orası öyle ya bu fiyata daha uygunu yoktu araştırma fırsatım da olmadı alırken. Çözüm öneriniz varsa onu alayım :D
  • ssdnin olduğu yer yeterince hava almıyor olabilir. hdd ile idare et kespırın neyine ssd
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.