Şimdi Ara

STAR S5233 Paylaşım Topici(Convert Resimli Anlatım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
44.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eline sağlık

bir de şunu eklemek isterim ki video olayında ben de "format factory" programını kullandım. aynı ayarlarla gayet güzel gösteriyor özellikle yan tutunca. diğer ayarlarda fazla verim alamadım. bazıları desteklemedi mesela 240*400.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juventude -- 27 Haziran 2009; 1:34:22 >
  • Selam verdıgın programla ve yontemlerı adım adım ızleyerek mp4 yaptım ve bluetoothla telefona atmaya calıstıgımda atmadı sonra kablomu takıp pc suıte programımla telefonun ıcını acıp fılmı atmaya calıstım ama atmadı..Çalıstırıp fılmı ızlemeye calıstım ızleyemedımde acaba fılmın uzunluguyla alakalı olabılırmı daha once 1-2 dk lık bı vıdeo yu atmıstım bluetoothla yardım edebılcek warmı

Edıt:Fılmı gom player vs acıyor ama samsungun yazılımın ıcındekı medıa player acmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jellybone -- 27 Haziran 2009; 11:41:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jellybone

Selam verdıgın programla ve yontemlerı adım adım ızleyerek mp4 yaptım ve bluetoothla telefona atmaya calıstıgımda atmadı sonra kablomu takıp pc suıte programımla telefonun ıcını acıp fılmı atmaya calıstım ama atmadı..Çalıstırıp fılmı ızlemeye calıstım ızleyemedımde acaba fılmın uzunluguyla alakalı olabılırmı daha once 1-2 dk lık bı vıdeo yu atmıstım bluetoothla yardım edebılcek warmı

Edıt:Fılmı gom player vs acıyor ama samsungun yazılımın ıcındekı medıa player acmıyor

menu>ayarlar>telefon ayarlari>pc baglantisi>yigin bellek

bunu secerseniz kabloyu baglayip pcye taktiginizda hafiza karti normal bi flash bellek gibi gorulur.sonra cevirdiginiz videoyu direk kopyala yapistir diyip hafiza kartina yapistin sonra kablo baglantisini kesip direk videoya dosyalarimdan ulasabilirsiniz

@juventude
    o program hakkinda bir bilgim yok bu program bana rahat geldigi icin ben surekli bunu kullanirim dahada bir problemini gormedim daha.ayrica evet dediginiz gibi bazi formatlari desteklemiyor.mesala 15 FPS felan yapmayi denedim programi onuda desteklemedi

msn olayinida cozdum arkadaslar aciklama yapicam yanliz cok kontor gitmekte bilginiz olsun.internet paketi felan lazim ona

• Arkadaşlar acaba alt yazılı filmlerin alt yazılarını yükleyip izleyebiliyomuyuz telefonda deneyen oldumu hiç? PC'deki media playerlarda alt yazı dosyalarını yükleyip açıyoduk. Bu telefondada bunu destekleyen bi özellik var mı?
  • eline sağlık
  • cok teşekkuler bılgı ıcın kadıkoye yakın oturanlar ıcın bır bılgı verım nette 20 tl olan kılıf yazıcıoglu ıs hanın yanındakı pasaj tan aynı kılıfı aldım 10 tl ye oldukca kullanıslı tavsıye ederım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean198 -- 28 Haziran 2009; 20:12:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: nihat0614

Arkadaşlar acaba alt yazılı filmlerin alt yazılarını yükleyip izleyebiliyomuyuz telefonda deneyen oldumu hiç? PC'deki media playerlarda alt yazı dosyalarını yükleyip açıyoduk. Bu telefondada bunu destekleyen bi özellik var mı?

Sanmam alt yazıyı gomme programları war once alt yazıyı fılme gomup sonra donusuturup telınde ızleyebılırsın

Yardım lazımsa bu konu hakkında msnımı ekle : apries@windowslive.com
  • Bu oyunları nasıl çalıştırdınız. pc studio ile kopyaladım . ama yine tanınmayan dosya biçimi diyor. nasıl bir yol izliyecepim ? karta mı telefona mı kopyalayacağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: vertas

Bu oyunları nasıl çalıştırdınız. pc studio ile kopyaladım . ama yine tanınmayan dosya biçimi diyor. nasıl bir yol izliyecepim ? karta mı telefona mı kopyalayacağım

O Konuda bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum maalesef.
  • quote:

Bu oyunları nasıl çalıştırdınız. pc studio ile kopyaladım . ama yine tanınmayan dosya biçimi diyor. nasıl bir yol izliyecepim ? karta mı telefona mı kopyalayacağım

beyler orda arkadas anlatmis zaten ayarlardan yigin bellegi secin sonra baglayin kabloyu pcye hafiza kartini flash disk gibi gorucek pc ordan hafiza kartina yeni bi klasor acin istediginiz oyunlari atin icine sonra telefonu cikarin dosyalarim klasorunden tek tek butun oyunlarin ustune bikere tiklayin otomatik kurulum gerceklesecek sonra kurulum bittikten sonra direk oyunlar kismindan yuklediginiz oyunlari oynayabilrisiniz cok basit birsey
  • aynen dediğiniz gibi yaptım. dosyalar menüsünden hafıza kartının içine attığım dosyalara giriyorum dediğim gibi üstlerine gelip basınca geçersiz dosya türü diyor..akşam bir daha deneyim bakalım
  • Arkadaslar bu telefon hangi dosya uzantılarını destekliyor.(mesela .sis destekliyor mu?)Teşekkürler
  • quote:

aynen dediğiniz gibi yaptım. dosyalar menüsünden hafıza kartının içine attığım dosyalara giriyorum dediğim gibi üstlerine gelip basınca geçersiz dosya türü diyor..akşam bir daha deneyim bakalım

o sorunu ben iki uc oyunda yasadim o arkadasin verdigi listedeki tum oyunlari kurdum hicbir problem yasamadim evet gercersiz dosya diyen bazi uygulamarda var icinde ornegin aspalth 4 oyunu bende o hatayi verdi ama diger oyunlari sorunsuz yukledim

@Qarizma01
    benim bildigim desteklemiyor sadece .jar uzantililari destekliyor diye biliyorum ben
  • arkadaşlar malesef cogu omnia i900 240x400 oyunları s5233 e attığımızda kesik kesik oynanıyor yani bariz bi kasma oluyor bunun nedeni bizim telefona uyumlu olmayan bi touch game i kullanmamız umarım en kısa zamanda bizim icinde cıkması dileğiyle

buda benden olsun yukardaki linkteki olmayan bazı oyunlarda var

http://www.tut4you.info/java-games-samsung-omnia-and-mobile-with-240%C3%97400-screen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sate -- 1 Temmuz 2009; 10:08:20 >
  • ben pes etim artık ..wap tan indirdiğim oyunlar takır takır çalışırken hafıza kartına attıklarım için hala geçersiz dosya biçimi diyor. telefonda bir sorun mu var acaba
  • Arkadaşlar izlemek istediğimiz film eğer altyazılıysa önce altyazıyı filme gömmeniz gerekiyor.Ben bu iş için Pocket divx encoder adlı programı kullanıyorum.Altyazıyı filme gömüp sonra konuyu açan arkadaşın verdiği programla mp4 haline getiriyorum.Sonuç mükemmel...
  • quote:

ben pes etim artık ..wap tan indirdiğim oyunlar takır takır çalışırken hafıza kartına attıklarım için hala geçersiz dosya biçimi diyor. telefonda bir sorun mu var acaba

dostum new pc studio yu kur ordan usb yi tak sag üst e gelecek tıkla ona sonra diger ogeleri seç dikkat hafıza kartı deil telefonun hafızasındaki digerlerine at uzantında .jar olsun
    hadi iyi oyunalar
  • msn alternatıfı e-buddy hariç bilen var mı?
  • Paylaşım için teşekkürler yeni bir kullanıcı olarak burayı takip edicem. acaba bu tel ile e kitap okumak için reader prgmı varmı birde ençok hangi widgetleri kulanıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.