Şimdi Ara

STAR S5233 Paylaşım Topici(Convert Resimli Anlatım) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
44.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vincent Lord

kanka msn tavsiyemdir. Neredeyse saatte 1-2 kontor gidiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: selcux

msn alternatıfı e-buddy hariç bilen var mı?

Direk giriyormu ? 3g felan gerek yok yani demi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: linksiz

quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Lord

kanka msn tavsiyemdir. Neredeyse saatte 1-2 kontor gidiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: selcux

msn alternatıfı e-buddy hariç bilen var mı?

Direk giriyormu ? 3g felan gerek yok yani demi ?

ewet 3g ile hic bir alakasi yok...
  • gerçekten süper bi topic hazırlamıssın ellerine sağlık.. bence sabit olmalı
  •  STAR S5233 Paylaşım Topici(Convert Resimli Anlatım)

STAR S5233 Paylaşım Topici(Convert Resimli Anlatım)

Müstehcen olanları paylaşamıyorum arkadaşlar , idare edin

• telefonun su saat itibari ile elimde... ama nekadar denediysem oyun yukleyemedim... oyunlari diger dosyalarin icerisine attim lakin uyumsuz format diyor... yardimci olursaniz sevinirim... vesselam...
  • merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum bu topiği açana ayrıca teşekkür ederim bundan bir hafta önce starın wi fi olanından almıştım resim olayını hemen araştırdım ben photo scape yi kulanıyorum hem türkçe hemde basit
    önce resimlerinden bir dosya oluşturup tel e kulanacağın özel resimleri oraya yedekle sonra photo scapeyi aç ve yedeklediğin dosyayı aç kulanmak istediğin resimleri 240x320 olarak boyutlandır sonra scapenin üst tarafında birleştir butonuna bas seçtiğin üç resmi birleştir ve uygula de otamatik başladığın sayfaya birleşmiş olarak geri dönüceksin ordan boyutlandır butonunu tıkla birleştirdiğin resmi 720x400 olarak ayarla ve kaydet resmin hazırdır resmi telefona attığında duvar kağıdı olarak ayarladığında bir çerçeve çıkacak çerçevenin üstüne dokun kırmızırenge dönünce çerçeveyi resme uycak şekilde büyüt sonra kaydet resim duvar kağıdı olmuştur artık yardımcı olabildiysem sevinirim herkese başarılar.

• ben total video convert ile yaptım video yu güzel çıktı cidden
  • windows 7 uyumlu bşr program varmı total hata verdi diğer videoalrdada
  • nitro peki altyazı ısını nasıl yapıcaz altyazılı ıle ılgılı bısıler var orda ama beceremedım

• Arkadaşlar star kullanıcısı olanlar word veya pdf dosyası açabiliyormuyuz telefonda bide google map gibi harita programları veya konum belirleme programları varmı?
    Ben samsung hiç kullanmadım java tabanlı mı uygulamaların hepsi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadider

Arkadaşlar star kullanıcısı olanlar word veya pdf dosyası açabiliyormuyuz telefonda bide google map gibi harita programları veya konum belirleme programları varmı?
    Ben samsung hiç kullanmadım java tabanlı mı uygulamaların hepsi acaba?

# İş Dünyası

# Doküman Görüntüleme (DOC, XLS, PPS, PDF, HTML, JPG, GIF)
    # Yazıcı Bağlantısı (Pictbridge)
    # SyncML ile PC senkronizasyonu
    # Dosya Yöneticisi

Java MIDP 2.0

google maps içerisinde hazır geliyor
  • Gerçekten harikasın ellerine sağlık telefon şimdi bi anlam kazanacak doğrusu.
  • Arkadaşlar daha önce bi dokunmatik bir telefonda görmüştüm ingilizce fransızca hazır cümleleri sesli çeviren bir program stara uygun bu tarz programlar varmı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: machiavelli

nitro peki altyazı ısını nasıl yapıcaz altyazılı ıle ılgılı bısıler var orda ama beceremedım

alt yaziyi videoya gomup,gomdukten sonra convert edip oyle izleyebilirsin.googleye alt yazi gomme diye yaz arat resimli anlatimlar mevcut herseyi hallettikten sonra videoyu convert edip telefona atinca sorunsuz izleyebilirsin
  • programlar için çok sağol
  • arkadaşlar bu telefonda arayanın resmı tam ekran yapılamıyor mu? bilen varsa yardım edın lutfen
  • ii aksamlar arkadaslar bende kız arkadasımın s5233wifi sını kullanmak ıcın aldım ama soyle bı sorunla karsılastım facebook a gırdıgımde maıl adresım ve sıfrem kayıtlı kalıyor. gecmısı cerezlerı vb seylerı sılmeme ragmen hala kayıtlı bunu baska nerden sılebılrım bılgısı olan avrmıdır?
  • Merhaba,
    Direk telefondan girip oyun indirebileceğim güvenilir bir site biliyor musunuz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.