Şimdi Ara

STAR S5233 Paylaşım Topici(Convert Resimli Anlatım) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
44.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • samsung s5233 star telefon çalarken titreşim yapmıyor.okadar karıştırdım bulamadım.kullanan arkadaşlar nereden yapacağımı söylerse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekor
    samsung s5233 star telefon çalarken titreşim yapmıyor.okadar karıştırdım bulamadım.kullanan arkadaşlar nereden yapacağımı söylerse sevinirim.

Menü Ayarlar Telefon Profilleri Profil seç Arama Uyarı Tipi Titreşim ve melodi
  • Sırf teşekkür etmek için üye oldum . . Telefonuma yüklediğim videolar desteklenmiyor diyordu . . Bildirilerini izledim ve çok kolay bir şekilde uyguladım . Paylaşımın için teşekkür ederim .
  • Ben de aranıza katıldım. Topic işin de teşekkürler
  • slm
    arkadaşlar 3 gün öne aldığım s5233w da bi sounum var bilen varsa lütfen yardımcı olsun.sorun şu:

wap.mobiloyuncu diye bir siteye bağlanmaya çalışıyo kendiliğnden. iptal diyorum yine tekrarlıyor,başka biyere gitmek isriyorum mesela google a, bu dönüp yine mobiloyuncuya gidiyor.bekliyorum bakalım ne olacak diye;bir güncelleme gibi bişey indiriyor sonra aynısı zaten var deyip iptal ediyor,ama yine bağlanmaya çalışıyor.sürekli bunu yapıyor.hiçbişey yapamıyorum tel.da. bu nedir arkadaşlar virüsmü girdi acaba.
    önbellği,çerezleri falan temizledim,fabrika ayarlana döndüm ama nafile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: golge3546

slm
    arkadaşlar 3 gün öne aldığım s5233w da bi sounum var bilen varsa lütfen yardımcı olsun.sorun şu:

wap.mobiloyuncu diye bir siteye bağlanmaya çalışıyo kendiliğnden. iptal diyorum yine tekrarlıyor,başka biyere gitmek isriyorum mesela google a, bu dönüp yine mobiloyuncuya gidiyor.bekliyorum bakalım ne olacak diye;bir güncelleme gibi bişey indiriyor sonra aynısı zaten var deyip iptal ediyor,ama yine bağlanmaya çalışıyor.sürekli bunu yapıyor.hiçbişey yapamıyorum tel.da. bu nedir arkadaşlar virüsmü girdi acaba.

telefonu 2. el mi aldın ?

2. el almadıysan sen onu garantiye ver bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

quote:

Orijinalden alıntı: golge3546

slm

telefonu 2. el mi aldın ?

2. el almadıysan sen onu garantiye ver bence

hocam mesajı yazdıktan sonra bikaç kere daha yaptı sonra düzeldi.şimdilik iyi,
    bunun dışında çalışması gayet güzel. 2 gündür kurcalıyorum takılma,yavaşlama falan yok bakalım tekrar ederse vericem garantiye ama yazılım sorunu garantiye dahilmi bilemem tabi.

sıfır aldım bimeks'ten

• samsung star wi-fi war bende arkadaslar cook cok memnunum :)

fakat su videoolayını sorcam sıze ben donusturucu olarak formatfactory kullanıyorum videoyu cok rahat mobile aygıt ayarlarnda cewırıyorum tele atıyorum actıgımda ıse ses war görüntü yok siyah oluo görüntü hiç yok ama ses mükemmel nedendir bilen war mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet2009

genelde 00000000 oluyor dene bi

quote:

Orijinalden alıntı: sg-1

Merhaba arkadaşlar,

fabrika çıkış ayarlarında telefonun parolası nedir bilen var mı?

Genelde 12345 olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiTRo_4LiF3

Evet arkadaşlar bende bu telefonu kullanıyorum ve bu telefonu kullanan arkadaşlarla bu topic altında paylaşımları toparlarsak çok daha iyi ve duzenli olur düşüncesindeyim.Her eklenen yeni paylaşımı buraya ekliyeceğim ki aramanıza gerek kalmasın.

1.ŞARJIN DAHA ÇOK GİTMESİ İÇİN NELER YAPILMALI?
    *İlk olarak telefonun titreşimini biraz kısın.
    Menü>Ayarlar>Telefon ayarları>Titreşimli geri bildirim>Titreşim yoğunluğu (Bu kısımda tavsiyem yogunluk 1-3 arasında olsun ki şarj daha çok idare etsin.)
    *Parlaklığı azaltın.
    Menü>Ayarlar>Ekran ve aydınlatma>Parlaklık (Bu kısımda tavsıyem yine 1-3 arası)
    *Aydınlatma süresini azaltın.
    Menü>Ayarlar>Ekran ve aydınlatma (Bu kısmı 8 saniye yapmanızı tavsiye ederim.)
    *Genel olarak telefon kilidini kullanmanızı tavsiye ederim.Böylelikle ekranın gereksiz ışık yakarak şarjın çabuk bitmesi engellenir.

2.JAVA OYUNLAR
    Arkadaşlar size kendi kullandığım oyun paketini uploadladım.İçinde 63 tane uyumlu çalışan oyun var.

Download:
    http://rapidshare.com/files/248603288/samsungstarjavaoyunpaketi.zip

Kurulum:
    İlk olarak yüklemek istediğiniz oyunları seçip bilgisayarınızda yeni bir klasör açıp içine atın.
    Sonra o klasörü telefona atın.Attıktan sonra 'Dosyalarım' tan o klasörü bularak tek tek üstüne tıklayın.
    Oyunlar otomatik olarak kurulup:
    Uygulamalar>Oyunlar ve daha fazlası nın içinde kurdugunuz oyunlara dokunarak oyun keyfine başlayabilirsiniz.
    Tavsiye ettigim oyunlar:
    Assassins Creed
    Far cry2
    Ferrari GT
    Midnight Bowling(çok ama çok eğlenceli)
    Shrek the third
    HAWX
    Splinter Cell DA

NOT:Eğer bu paylaşım kurallara aykırı ise birisi belirtsin topicden kaldırırım.

Java Oyun Download Sitesi:
    http://forum.mobiles24.com/showthread.php?t=13115&page=4

NOT:Eğer benim paylaştığım paketi indiren arkadaşlar varsa ve yeni oyun indirecekseler bu siteden 'Omnia games pack' paketini indirmesinler.Çünkü ben ordaki paketi rapide attım yani sitedeki Omnia games pack ile rapiddeki dosya aynı bilginize.

3.MP4 Convert Resimli Anlatım
    -İlk olarak programı burdan indiriniz.Programın ana sitesinden ücretsiz hiçbir sınır olmadan convert yapabilirsiniz.
    http://www.any-video-converter.com/any-video-converter-free.exe
    -İkinci olarak programi bilgisayarınıza kurun ve çalıştırın.
    -Burdan sonrasını resimlerle takip edin.
     STAR S5233 Paylaşım Topici(Convert Resimli Anlatım)

4.MSN VE TÜREVLERİ
    Arkadaşlar bu konu hakkında bir bilgim yok.Konuda bir arkadaş anlatım yaparsa buraya ekleyebilirim.
    MSN kullanacak arkadaslar mutlaka internet paketi alsin normal tarifeden sakin msne baglanmayi denemeyin ben gibi kontursuz kalirsiniz.

5.ARKAPLAN RESİM ARŞİVLERİ
    Yine burdada sizden gelenleri bekliyorum.

6.HEDİYE MP3
    *http://funclub.tr.samsungmobile.com/star/ sitesine girin.
    *Kampanyaya Katıla tıklayın.
    *Samsung Star telefonunuzun IMEI nosunu girin.
    *IMEI noyu xxxxxxxx/a şeklindedir siteye xxxxxxxxa şeklinde giriniz.
    *Operatoru seçiniz.
    *Telefon numaranızı giriniz.
    *Cep telefonunuza gelen şifreyi siteye giriniz.
    *Ana sayfaya dönerek üye girişi yapınız.(Telefon numaranız ve az önce gelen şifre ile)
    *İstediğiniz 7 adet şarkıyı bilgisayarınıza indirerek telefona atıp keyifle dinleyebilirsiniz.

7.UYUMLU AKSESUARLAR

http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-S5233-Star-ZARF-KILIF-UCRETSIZ-KARGO_W0QQidZZ18515665

http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-i900-Omnia-Stylus-Kalem_W0QQidZZ17162111

http://urun.gittigidiyor.com/SAMSUNG-I200-M8800-S5233-S8300-ARAC-TUTACAGI_W0QQidZZ18531487

8.HAFIZA DOLU HATASI ÇÖZÜMÜ
    İlk alındıgında herşeyi telefonun hafızasına kaydediyor ve kısa süre sonra hafızada boş yer yok diyor.hafıza ayarlarından resim,video gibi bölümlerin kayıtlarını hafıza kartına diye seçmek gerekiyor.

Arkadaşlar şimdilik bildiğim herşeyi sizinle paylaştım.Sizden ricam bundan sonra paylaşımları bu başlık altında sürdürmeniz.Ben sürekli burdayım sık sık yeni eklenen paylaşımları buraya eklerim.Böylelikle tüm star kullanıcıları çok rahat bir şekilde aradıkları herşeye anında ulaşırlar.Bir hatam vs. olduysa özür dilerim çok özen göstermeye çalıştım.Teşekkür ederim.

Çook teşekkurler emege saglık.. resimli alatım çokk işie yaradı .i.

• Takip.
  • Samsun 5233 icin whatsapp uygulamasi varmidir acaba
  • NE YAZIKKİ whatsup mevcut değil
  • Bu telefondanki kısa mesajları pc'ye nasıl yedekleyebiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.