Şimdi Ara

### Start GeLmeyenLer Buyrun..! ### Yeni İpLer.. BaKınn..! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
8.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim xtrap dolmuo bu neden kospla atlıorm xtrap ı cünkü xtrap acılmıo bile direk failed verio
  • BEN GİREMEDİM ŞU AN ÇALIŞIR TAM İP VERİRMİSİN VE DE SS Lİ BURAYA KOYARSAN EĞER OLUYORSA DAHA FAYDALI OLURSUN MİLLETE

TEŞEKKÜRLER.
  • işte Sendeki srun orda koxp ile Xtrapı gectiyin icin Serverlerin hepsine girmiyor. Xtrap Sorununu Halletmek icin HarDeath Arkadaşımızın actıgı Topick'e bi goz atarsan sorun nu hallede bilirsin..!
    http://forum.donanimhaber.com/m_13574382/tm.htm
  • bende start geliyordu zaten hala da geliyor ama sağda xtrap dolmak bilmiyor.eskisinde ne yazıyordu onu yazıcam söyleiyn
  • quote:

Orjinalden alıntı: alkoc

BEN GİREMEDİM ŞU AN ÇALIŞIR TAM İP VERİRMİSİN VE DE SS Lİ BURAYA KOYARSAN EĞER OLUYORSA DAHA FAYDALI OLURSUN MİLLETE

TEŞEKKÜRLER.

kardeŞ oLup oLmadıgını Yorumlardan da gorebilirsin..! Suanda benim kulandıgım İp 70 ama herkesde farklı Sen hepsini deneyerek oyuna girmeyi denermisin ?
  • Bunu kullanıp oyuna girdikten sonra server ekranı cıkıo mu ?Eger ooleyse K2 de hic bi sorun yok demektir sorun bizdedir.
    Ust konu olursa guzel olur kısa surelıgıne
  • quote:

Orjinalden alıntı: GlaVe

Bunu kullanıp oyuna girdikten sonra server ekranı cıkıo mu ?Eger ooleyse K2 de hic bi sorun yok demektir sorun bizdedir.
    Ust konu olursa guzel olur kısa surelıgıne

Evet ben Su anda oyundayım Pk yapıyorum..! Zaten Sorun bizde Deyil ttnet de 444 0 375 i ara zaten onlarda soluyorlar KO'nun Dns iplerini silmiş ttnet K2 ile bi anlaşmazlık var aralarında Sanırım ttnet bu KO'nun bukadar para kazandıgını duydu ve K2 den her ay para istiyor.. vermezlersede Turkleri oyuna sokmuyara,k k2nin kazancını azaltmayı dusunuyorlar sanırım ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TouchSee -- 15 Nisan 2007; 21:07:23 >
  • olmuyor yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Full#Throttle -- 15 Nisan 2007; 13:38:42 >
  • oldu sonunda modemi açıp kapayın bu işlemlerden sonra bende böle girdi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Full#Throttle

olmuyor yaw

NasıL oLmuyor Ya:S Herşeyi denedinmi ? diyer arkadaşların hepsi girdi oyuna..!
  • quote:

Orjinalden alıntı: TouchSee

quote:

olmuyor yaw

NasıL oLmuyor Ya:S Herşeyi denedinmi ? diyer arkadaşların hepsi girdi oyuna..!

hepsini bir bir denedim hatta yetmedi üstüne kendim uydurdum denedimama olmadı

• quote:

oldu sonunda modemi açıp kapayın bu işlemlerden sonra bende böle girdi..

cok saol senin yaptıgını yaptım ve girdi
    ayrıca ipleri söyleyen arkadasada tesekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Full#Throttle -- 15 Nisan 2007; 13:50:12 >
  • Bi yerde yanlış bişi yapıy olmalısın bende Sorun cıkmıyor :(( İnternet cafedemisin ? yoksa evdemisin ?
  • quote:

Bi yerde yanlış bişi yapıy olmalısın bende Sorun cıkmıyor :(( İnternet cafedemisin ? yoksa evdemisin ?

ewdeyim ilk once bi 71 yaptım sonra modemi kapatıp actım sonra bi girdim start gelmiş
  • quote:

quote:

oldu sonunda modemi açıp kapayın bu işlemlerden sonra bende böle girdi..

cok saol senin yaptıgını yaptım ve girdi
    ayrıca ipleri söyleyen arkadasada tesekkürler

oLduguna Sevindim İyi oyunlar..!
  • quote:

quote:

Bi yerde yanlış bişi yapıy olmalısın bende Sorun cıkmıyor :(( İnternet cafedemisin ? yoksa evdemisin ?

ewdeyim ilk once bi 71 yaptım sonra modemi kapatıp actım sonra bi girdim start gelmiş

şimdi bi sorunun yok dimi oyundasın ?
  • quote:

işte Sendeki srun orda koxp ile Xtrapı gectiyin icin Serverlerin hepsine girmiyor. Xtrap Sorununu Halletmek icin HarDeath Arkadaşımızın actıgı Topick'e bi goz atarsan sorun nu hallede bilirsin..!
    http://forum.donanimhaber.com/m_13574382/tm.htm

ben xtrapi normal gectgm halde pathos connectng please wait 5dk sora dc
  • 70 le denedi start geldi xtrapıda geçtik connecting please wait de kaldı servera almıyor
  • bende olmadı çalısmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H3NGAM3 -- 15 Nisan 2007; 14:40:50 >
  • 1. Sorum : Start geldi ama X-Trap bi hata werio bi donuo bi kayboluo oyuna girmio
    2. sorum (Daha Önemli) : Bu iplerle fln Hack olayı olurmu ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.