Şimdi Ara

steam 1.6 update hatası...acill yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar steam updatesinden sonra;normalde cl_bobcycle 0 yaptığımda çok rahat oynadığım cs de , şimdi cl_bobcycle 0 yapıyorum ama hareket etmeye başladığımda normalden çok hızlı ileri geri yaparak ilerleyebiliyorum. Sorunun nereden kaynaklandığını bir türlü bulamadım.Steam'i silip baştan kurdum yine aynı...Bu konuda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.(bu arada nonsteamde herhangi bir sıkıntı yok eksisi gibi oynayabiliyorum sorun steamde)

• cl_bobcycle sorunu berbat bişey. İyice batırdılar oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhathan

Arkadaşlar steam updatesinden sonra;normalde cl_bobcycle 0 yaptığımda çok rahat oynadığım cs de , şimdi cl_bobcycle 0 yapıyorum ama hareket etmeye başladığımda normalden çok hızlı ileri geri yaparak ilerleyebiliyorum. Sorunun nereden kaynaklandığını bir türlü bulamadım.Steam'i silip baştan kurdum yine aynı...Bu konuda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.(bu arada nonsteamde herhangi bir sıkıntı yok eksisi gibi oynayabiliyorum sorun steamde)

steami eski haline getirmeyi dene :)

1. Half-life dosyasınin içindekileri siliniz
    2. Bu linkteki half-life nin içindekileri sildigınız yere atınız. "https://www.dropbox.com/s/oepo6y86chqvrbo/Half-Life.rar "
    3. Sxe açıp oyuna girebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tunazone

quote:

Orijinalden alıntı: ferhathan

Arkadaşlar steam updatesinden sonra;normalde cl_bobcycle 0 yaptığımda çok rahat oynadığım cs de , şimdi cl_bobcycle 0 yapıyorum ama hareket etmeye başladığımda normalden çok hızlı ileri geri yaparak ilerleyebiliyorum. Sorunun nereden kaynaklandığını bir türlü bulamadım.Steam'i silip baştan kurdum yine aynı...Bu konuda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.(bu arada nonsteamde herhangi bir sıkıntı yok eksisi gibi oynayabiliyorum sorun steamde)

steami eski haline getirmeyi dene :)

1. Half-life dosyasınin içindekileri siliniz
    2. Bu linkteki half-life nin içindekileri sildigınız yere atınız. "https://www.dropbox.com/s/oepo6y86chqvrbo/Half-Life.rar "
    3. Sxe açıp oyuna girebilirsiniz

Tavsiyeni dikkate alacam,şuan pansiyon nöbetçisi olduğum için uygulayamıyorum,olumlu bir sonuç alırsam buradan paylaşırım...tşkler

• Merak ediyorum aynı sorunu yaşayan başka kimse var mı ?
  • Sayın tunazone;
    Dediğini yaptın ve gerçekten cl_bobcycle 0 sorunu çözüldü ama şimdi boyun kısaldı yani yere çok yakın gözüküyor.Crossu tuttuğumda adamın bel hizasına geliyor,bu sorunla ilgili bi önerin var mı şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.