Şimdi Ara

Stereo Mecmuası Sayı 10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu sayımızda

editörümüz hakan cezayirli tekrar merhaba diyor!
    ülkemizden ve dünyadan hifi konusundaki haberler
    ahu ünalp ile kısa bir sohbet
    hifi'nin bir ufak tarihçesi yazı dizimiz devam ediyor
    burak uzun gezdi gördü anlattı; audio consulting ziyareti
    stereo mecmuası'na özel mike valentine ile sohbet (eli hanenya'nın katkıları ile)
    vefa çiftcioğlu inceledi lector dulcet z.o.e. pre-amplifikatör
    aytaç arda'nın ilk yazısı wharfedale opus 2-m2 hoparlör
    kaan seler pasif pre-amplifikatör denemesi
    noyan akdulun üretti ve yazdı noymark monoblok set v-1
    jriver media jukebox tanıtımı sinan beskurt yazdı
    single ended triode'ların tarihçesine kişisel bir bakış
    yasar pikapların büyülü dünyasına göz atıyor; analog köşesi
    bir diğer ilk yazı tolga izgür'den; piyano'nun altın çocuğu
    cd ve plak tavsiyeleri ama az olduğuna bakmayın müzik özel sayımızı bekleyin. çok yakında yeniden yayındayız...

Stereo Mecmuası'nın yeni sayısını ücretsiz olarak okuma ve/veya bilgisayarınıza indirmek için
    Stereo Mecmuası Web Sitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakancez -- 9 Mart 2009; 22:25:53 >

• Çok faydalı bir site kurmuşsunuz.Yakından takip ediyorum.
    Devamını dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 10 Mart 2009; 2:38:13 >
  • Emeği geçen herkese teşekkürler, umarım böyle devam edilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: FRAPS

Çok faydalı bir site kurmuşsunuz.Yakından takip ediyorum.
    Devamını dilerim.

Sn. Fraps,
    İlginiz için teşekkür ederiz. Sizlerin desteği devam ettikçe bizde devam etmeye çalışacağız.

quote:

Orjinalden alıntı: paramparca
    Emeği geçen herkese teşekkürler, umarım böyle devam edilir

Sn. Paramparca,
    Tüm ekimiz adına ilginize teşekkür ederiz.

Selamlar
  • Çok güzel bir emek ortaya koymuşsunuz , kesinlikle takip edilmesi ve tavsiye edilmesi gereken bir e-dergi olmuş,
  • Teşekürler, ellerinize sağlık.Hemen bilgisayarıma indirip çıktı alıp okuyacağım.
  • Çok teşekkür ederim bu faydalı linki bizimle paylaştığınız için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: drummer2003

Çok güzel bir emek ortaya koymuşsunuz , kesinlikle takip edilmesi ve tavsiye edilmesi gereken bir e-dergi olmuş,

quote:

Orjinalden alıntı: hazanfer

Çok teşekkür ederim bu faydalı linki bizimle paylaştığınız için.

Sn Drummer2003 ve Sn Hazanfer,
    İlginize teşekkür ederiz.

quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

Teşekürler, ellerinize sağlık.Hemen bilgisayarıma indirip çıktı alıp okuyacağım.

Sevgili KillForYou! öncelikle teşekkür ederim, umarım okurken keyif alırsınız.

Selamlar

• Neden baskılı bir dergi olarak satışa sunmuyorsunuz? Tabiki maliyet bu, ama en azından büyük bir dergi grubu ile anlaşıp, dergi arası insert gibi yapabilirsiniz. Böylelikle en azından emeğinizin karşılığını parasal olarak da alırsınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknika

Neden baskılı bir dergi olarak satışa sunmuyorsunuz? Tabiki maliyet bu, ama en azından büyük bir dergi grubu ile anlaşıp, dergi arası insert gibi yapabilirsiniz. Böylelikle en azından emeğinizin karşılığını parasal olarak da alırsınız.

Sn. Teknika,
    Tüm ekip adına konuşmam gerekirse basılı bir dergi haline gelmek belli finansal gereklilikleri beraberinde getiriyor. Ülkemizde bu gereklilikleri sağlayabilmek başlı başına bir dert ve bir şekilde Stereo Mecmuası olarak sistemin içerisine şu an için girmek istemiyoruz.

Stereo Mecmuası tamamen gönüllü bir oluşum ve emeğimizin tek karşılığı okuyucularımızın beğenileridir. Ben dahil neredeyse tüm ekibin kendi iş hayatları bulunmakta dolayısıyla Stereo Mecmuası'ndan sitemizin giderini karşılaması dışında bir düşünce yoktur ki, bu durum sağlanamadığı dönemlerde ben dahil, yazar dostlarımız ve hatta okuyucularımızın desteği ile "imece" usulü sitelerimize gerekli yatırımlar yapılmaktadır.

Hal böyle olunca, kimse üzerinde en ufak bir baskı olmadan her yazar, her okuyucu ve her editör istediği gibi yazılarını yazmakta ve kendi özgür düşüncelerini okuyuculara sunmaktadır ki, bu durumun Stereo Mecmuası'nın geldiği konumda en önemli itici güç olduğunu düşünüyorum.

Şu an itibarı ile bazı yayın gruplarından derginin basılması konusunda çeşitli talepler gelmekte olup ileri ki dönemlerde karar verilmek üzere karşılıklı görüşmeler devam etmekle birlikte benim şahsi görüşüm gidebildiği noktaya kadar Stereo Mecmuası'nın okuyucuları ile ücretsiz şekilde buluşmasına devam edeceğidir.

Son olarak tekrar etmek gerekirse, özellikle global krizin etkilerinin ağır şekilde hissedildiği bir dönemde emeğimizin okuyucularımızdan parasal anlamda karşılık bulması gibi bir düşüncemiz yok, insanları günlük sorunlarından uzaklaştırabiliyor, yüzlerinde biraz gülümseme yaratabiliyorsak bu bizim için en büyük karşılık en büyük mutluluktur. Bir de hayır dualarını alıyorsak ne mutlu bizlere!

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakancez -- 27 Mart 2009; 1:48:10 >

• Ok. Kolay gelsin o zaman.

Bu arada ben eleştiriyi sizin açınızdan maddi faydası olsun diye yapmıştım zaten. Yoksa herkes memnun tabiki bu durumdan.

Saygılar...
  •  Stereo Mecmuası Sayı 10

-tarantella veya örümceğin dansı
    -frank zappa biyografisinin ikinci bölümü
    -bossa nova hakkında makale

tabii ki çok sayıda cd ve plak incelemesi...

Ücretsiz indirmek veya okumak içinwww.stereomecmuasi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakancez -- 30 Mart 2009; 22:35:10 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.