Şimdi Ara

Şu 2 filmi bulan adam cennetliktir veya ateistse dünyada iyi hayat yaşar ikiside bulundu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şimdi 2 arkadaş var köye gidiyo ve ellerinde hep içecek var içiyolar fakat hiç bitmiyo köye giriyolar fakat daha çıkamıyolar ne kadar gitselerde hep aynı yere geliyolar

ikincisini anlatıyorum (korku filmi)
    bulundu buyrun ismi
    Büyü
    Böyle bir grup insan köye gidiyor kazı için fakat gittikleri köyde her biri teker teker ölüyor

ikiside Türk filmi bulana harbiden büyük duam ve teşekkürüm vardır

İlki hala bulunamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faremizinimleci -- 28 Temmuz 2015; 22:40:21 >

• O nasıl bir başlık öyle. Peki agnostiksek? İlk filmi merak ettim ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

O nasıl bir başlık öyle. Peki agnostiksek? İlk filmi merak ettim ben de.

sanki ilk filmi dünyada tek ben izledim yok hiçbir yerde bulamıyorum filmi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

O nasıl bir başlık öyle. Peki agnostiksek? İlk filmi merak ettim ben de.

İki filmide buldum
    birincisi öldür beni
    ikincisi büyü
  • Hocam ilk filmi ben izledim. Fakat suan evde değilim 1 hafta sonra falan eve gecicem. Bulup yazarim. Ki O güne kadar bulunur sanırım. Hatta filmde gençler vardı 2 tane Doblo araba ile geziyorlardi değil mi? Icecegi yere atıyordu 5 dk sonra tekrar elinde buluyordu. a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırbaccı

Hocam ilk filmi ben izledim. Fakat suan evde değilim 1 hafta sonra falan eve gecicem. Bulup yazarim. Ki O güne kadar bulunur sanırım. Hatta filmde gençler vardı 2 tane Doblo araba ile geziyorlardi değil mi? Icecegi yere atıyordu 5 dk sonra tekrar elinde buluyordu. a

hocam çoktan buldum sağolasın :D
    öldür beni filmin adı niyeyse bu filmin yeri bende biraz ayrı hiç çıkmıyo kafamdan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.