Şimdi Ara

Şu anda 12 Ay Taahhüt için en uygun paket?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite öğrencisiyim ve 1 yılım kaldı. Bulunduğum adreste fiber var ama 1 ay sonra taşınacam orda 16 mbps en fazla. Ama şimdiden internet bağlatmam lazım sonra nakil yaparım.

Akk en az 100 gb olması lazım. Hangisini yapsam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ttnet üniversite kampanyasi var 12 aylik ama tuzlu 24 ayliklara gore 10 lira falan oynuyor sanirsam vf de cikarmis 25 yas alti ama vf den uzak dur

• Anteke31 A kullanıcısına yanıt
    Vodafonun tarifeleri yalın olarak en iyilerinden biri. Fakat çok şikayet alması gerçekten üzücü.
  • Hocam aman uzak dur vf den ha bak size bir tavsiyem.daha var turknet 32 mbps hattin kacakadar destekliyorsa o hizi alirsin 50de olur 60da tahhutsuz 150gb akk 59 lira bir deneyin derim tahhutsuz oldu icin memnun kalmassaniz cikarsiniz ttnete gecersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukozer4444

Üniversite öğrencisiyim ve 1 yılım kaldı. Bulunduğum adreste fiber var ama 1 ay sonra taşınacam orda 16 mbps en fazla. Ama şimdiden internet bağlatmam lazım sonra nakil yaparım.

Akk en az 100 gb olması lazım. Hangisini yapsam?

Ttnet üniversiteli kampanyasına sakin başvuru yapma detaylarına bakarsan kampanyanın bağlantı ücreti 12 ay boyunca aylık 16 tl taksitle yansıtilacaktir diyor onun yerine Superonline a başvuru yapabilirsin üniversiteli kampanyasina bağlantı ücreti vs yok. Vodafone ve turknet gibi şirketlerden uzak dur karşında muhatap bulamazsın adam akıllı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    Türknet'in müşteri hizmetleri benim gördüğüm en bilgili Müşteri hizmetleridir kafadan atmayın.
    150 gb akk 59 TL taahhütsüz veren İSS gösterde ona geçelim çok bilmiş tazekos bey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 27 Temmuz 2016; 20:43:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Türknet'in müşteri hizmetleri benim gördüğüm en bilgili Müşteri hizmetleridir kafadan atmayın.
    150 gb akk 59 TL taahhütsüz veren İSS gösterde ona geçelim çok bilmiş tazekos bey

Hocam tanıdık arkadaşı 1 aydır adsl den vdsl ye geçirecekler her seferinde aciliyet iletiliyor nereye iletiyorlar bu aciliyetleri ben kafadan sallamam ıspatlı delil ile konuşurum ve yazarım beyfendi.
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    Arkadaşınız gene iyimiş beni 2 ay beklettiler halen sonuç yok Vdsl olayını tamamen Türk Telekom engelliyor.
    Adsl ile çok iyi pingler alıyorum ve hızım gayet stabil bundan dolayı 150 gb akk paranın son kuruşuna kadar değer TTnet'e 50 gb kotaya 62 TL para vereceğime intihar ederim daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Arkadaşınız gene iyimiş beni 2 ay beklettiler halen sonuç yok Vdsl olayını tamamen Türk Telekom engelliyor.
    Adsl ile çok iyi pingler alıyorum ve hızım gayet stabil bundan dolayı 150 gb akk paranın son kuruşuna kadar değer TTnet'e 50 gb kotaya 62 TL para vereceğime intihar ederim daha iyi

Sizin acinizdan öyle hocam ama kesinlikle Vodafone net falan tavsiye etmem telefona çıkan müşteri hizmetleri temsilcisi bile olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.