Şimdi Ara

SU HALE BAKIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bretle okuyacaginiz bu olay Hollanda'da gerceklesmistir. Bir genc kiz odasinda müzik dinlemekteyken, anneside sesli bir sekilde Kuran-i Kerim okumakla mesgulmüs. Bu sirada annesi kizina müzigin sesini kismasini söylemis. Bunun üzerine genc kiz annesine bagirarak kendisinin susmasini istemis. Genc kiz annesinin onu dinlemedigini ve Kuran-i Kerimi hala sesli bi sekilde okumaya devam ettigini görünce hemen, insanlara rehber amaciyla indirilen kutsal kitabimizi annesinin elinden alip yirtar. O an genc kiz alev alip yanmaya baslar. Söndürmek icin üzerine battaniye atar annesi. Battaniyesini kaldirdigindaysa yanda görülen ibretli manzarayla karsilasir. Genc kiz su an Hollanda'da bi hastanededir. Ailesi igne yaptirip öldürülmesini istiyor.

BİR INSANIN DININE ONEM VERMEYEN ZATEN INSAN OLAMAZ

• yaaa saçmaaaaaa saçma şeyler buluyorsunuz NERDE LİNK VARMI SAĞLAM LİNK varmı YOK o zaman sus
  • bu olayı bende duymuştum ama gerçek mi tam bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat-kahveci

bretle okuyacaginiz bu olay Hollanda'da gerceklesmistir. Bir genc kiz odasinda müzik dinlemekteyken, anneside sesli bir sekilde Kuran-i Kerim okumakla mesgulmüs. Bu sirada annesi kizina müzigin sesini kismasini söylemis. Bunun üzerine genc kiz annesine bagirarak kendisinin susmasini istemis. Genc kiz annesinin onu dinlemedigini ve Kuran-i Kerimi hala sesli bi sekilde okumaya devam ettigini görünce hemen, insanlara rehber amaciyla indirilen kutsal kitabimizi annesinin elinden alip yirtar. O an genc kiz alev alip yanmaya baslar. Söndürmek icin üzerine battaniye atar annesi. Battaniyesini kaldirdigindaysa yanda görülen ibretli manzarayla karsilasir. Genc kiz su an Hollanda'da bi hastanededir. Ailesi igne yaptirip öldürülmesini istiyor.

Arkadasim boyle seyler koyunca insanlari dinden sogutmak disinda eline ne gecicek??

• quote:

Orijinalden alıntı: Sum 41

quote:

Arkadasim boyle seyler koyunca insanlari dinden sogutmak disinda eline ne gecicek??
    HAY ALLAHIM YA SIZ DELIMISINIZ YOKSA ANORMALMISINIZ BEN SIZLE PAYLASIYORUM KOTU BISEY MI NE DININDEN SOGUMASI NE ANLATIYOSUN YA SEN BUNLARI YAZINCA RAHATLADIN MI??

• quote:

Orijinalden alıntı: nihat-kahveci

HAY ALLAHIM YA SIZ DELIMISINIZ YOKSA ANORMALMISINIZ BEN SIZLE PAYLASIYORUM KOTU BISEY MI NE DININDEN SOGUMASI NE ANLATIYOSUN YA SEN BUNLARI YAZINCA RAHATLADIN MI??

Alıntıları Göster
    Bu gerçek değil bir yerde tartışılmıştı ama adresi tam olarak hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihat-kahveci

Alıntıları Göster
    quote:

KOTU BISEY MI

evet kotu bir sey...
  • quote:

quote:

KOTU BISEY MI

evet kotu bir sey...

Alıntıları Göster
     SU HALE BAKIN

• quote:

quote:

KOTU BISEY MI

evet kotu bir sey...

Alıntıları Göster
    sana kesin mailden gelmiştir
    bu zaten forumda daha önceden verilmişti,bayan bi sanatçının eseri o,ismini şimdi hatırlamıyorum
  • quote:

quote:

KOTU BISEY MI

evet kotu bir sey...

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR BEN BUNU BİLİYORUM VE TAMAMEN SAÇMALIK YANİ GERÇEK DEĞİL AVUSTURALYALI Bİ ADAM BUNU PHOTOSHOP YARDIMI İLE YAPIP DUVARA ASMIŞ VE BUNU VİDEOYA KAYDETMİŞ SONRADA İNTERNETTE YAYINLAMIŞ YANİ ANLICAĞINIZ TAMAMEN SAHTE AMA BEN BUNU İLK GÖRDÜĞÜMDE ACAYİP MİĞDEM BULANMIŞTI EĞER BUNUN HİKAYESİNİ BİLEN YOKSA ONUDA ANLATABİLİRİM

• quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

SU HALE BAKIN

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: aakın

[image][/image]

gerçek değilmiş

• quote:

quote:

KOTU BISEY MI

evet kotu bir sey...

Alıntıları Göster
    hımmm ok o zman yınede guzel yapmıs tebrıkler

mailcileri lıyorum 70 milyonun onunde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat-kahveci -- 5 Temmuz 2006; 2:06:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EGELi_35

ARKADAŞLAR BEN BUNU BİLİYORUM VE TAMAMEN SAÇMALIK YANİ GERÇEK DEĞİL AVUSTURALYALI Bİ ADAM BUNU PHOTOSHOP YARDIMI İLE YAPIP DUVARA ASMIŞ VE BUNU VİDEOYA KAYDETMİŞ SONRADA İNTERNETTE YAYINLAMIŞ YANİ ANLICAĞINIZ TAMAMEN SAHTE AMA BEN BUNU İLK GÖRDÜĞÜMDE ACAYİP MİĞDEM BULANMIŞTI EĞER BUNUN HİKAYESİNİ BİLEN YOKSA ONUDA ANLATABİLİRİM

Alıntıları Göster
    böyle hurafalerle insanları dine daha fazla bağlamaya çalışıyorlar deliriyorum ya.

• quote:

SU HALE BAKIN

Alıntıları Göster
    quote:

SU HALE BAKIN

• quote:

Orijinalden alıntı: Metality

böyle hurafalerle insanları dine daha fazla bağlamaya çalışıyorlar deliriyorum ya.

Alıntıları Göster
    piccinini diye bi adamın eseri buhttp://patriciapiccinini.net/wearefamily/index.php?sec=ll&pg=01

• quote:

SU HALE BAKIN

Alıntıları Göster
    quote:

SU HALE BAKIN

cok fena olmuş bu resim buraya konularak ozelikle topiği acan arkadasa

demekki neymiş her onumuze gelene inanmıycakmışız

zaten buaralarda forumda bi din propagandasıdır gdio hadi hayırlısı inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: madanci

piccinini diye bi adamın eseri buhttp://patriciapiccinini.net/wearefamily/index.php?sec=ll&pg=01

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: madanci

la herif en çokta bizim ülkede tanınır oldu bea

• quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

SU HALE BAKIN

Alıntıları Göster
    haklısın good charlotte nekadar saf boş boğaz(kusura bakmayın artık) insanlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: progman

haklısın good charlotte nekadar saf boş boğaz(kusura bakmayın artık) insanlar var

Alıntıları Göster
    bu bi efsane bu olayın yok önceden yaşanıldığına nanılır hollandadakiler sadece mumdan yapılmış heykeller

bu bi efsane inanıp inanmamak size kalmış ben şahsen inanmıorm ordakiler heykel
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

SU HALE BAKIN

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

SU HALE BAKIN

HAYIR
    DİNDAR OLACAKSIN AMA OKUYACAKSIN DİNİNİ BİLECEKSİN
    hurafe ile hacı hoca ile hizmetçi ile iman olmaz

bu dünyada hiç birşey için cezalandırılmazsın
    bu dünyada başına gelenler seçimlerinin sonucudur ve kaderinde vardır
    tüm günahlarının bedelini Mahşer gününden sonra ahir yaşamda vereceksin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.