Şimdi Ara

şu laptop ekran çözünürlükleri beni öldürecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar güzel bi laptop alacaz,ama ekran çözünürlükleri kafamı b.k etti,hiçbişi anlamadım.tam diyoruz işte bu laptop,özellikler ve fiyat çok iyi derken zırt!haydii,çözünürlük çıktı şimdide.aslında kafamın karışmasına sebep,aylar önce okuduğum Chip dergisinin laptoplarla ilgili sayısı.orda diyoduki mesela(1024x768 bi ekran aldınız,eğer bunu daha düşük bi çözünürlükte çalıştırırsanız,görüntü çok kötü olur.)gibi bi şeyler diyodu,tam sebebini anlamadım ama,sanırım bunun nedenini,laptopların ekranlarının likit kristal sistemiyle ilişkilendiriyodu.yanlışım olabilir emin değilim,ama öyle diyodu galiba.bu durumda 1024x768 çözünürlüklü ekranlar en iyisimi?çünkü en ideal çözünürlük,birçok kişi gibi benim içinde 1024x768.pekiiii,gelelim 1400x... ve daha yüksek olanlara,onlarda 1024x768 yaparsam çalışmayacakmı?
    yardımlarınız 24 saat bekleniyor,iyi günler

• hiç alakası yok o sayıyı ben de okudum. o sadece firmaların önerdiği kullanım ayarları. sen o ekranı 640x480 800x600 1024x768 de de kullanabilirsin ama görüntü kalitesi düşer. ama sen bunu sadece benchmarklarda görebilirsin
  • evet normal masaüstü gibi. bu arada laptop ekranlarına bayılıyorum. üzerine parmak gezdirmek süper(di)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.