Şimdi Ara

Şu ses sistemi nasıldır sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 30 m2 odada kullanicam .. ozellikle muzik icin, 2. sırada film ve oyun var tabi ki.

Pioneer VSX-418 S Receiver 5.1
    Pioneer S-H510V Front
    Pioneer S-CR 59 Center ve cevresel
    Pioneer S-W110S Subwoofer

kaliteli muzik dinleyebilir miyim ?

• Müzik için kullanınca amfiyi mecburen Streo modda çaliştirican. 30 m2 odada muhtemel olarak Pioneerin kuleleri tatmin edicektir ki zaten streo modda sadece frontlar ve sub çalişir.
    Müzik için kullanildiğinda subwoofer kullanılması bence gereksiz ancak ufak seviyelerde çaliştirilabilir. Sonucta Receiver tipi bir amfi ile kullanıcaksınız. Streo amfilere göre biraz soft çalabiliyor.

Sanıyorsam ki bilgisayar yardımı ile mi kullanıcaksınız yoksa ps3 gibi bir konsolunuz mu var ? Bilgisayar yardimi ile kullanıcaksanız iyi bir ses kartına ihtiyaciniz olucağini düşünüyorum oyunlarda şahsen.

Sinema performansi zaten tatmin edebiliceğini düşünüyorum ama,

Ben olsam Pioneer in bu seti yerine Wharfedale markasinin Diamond 9 serisinin takımı alip kullanırdım. Pioneerdan daha üst seri çaldiklari ortada.
  • Wharfedale Diamond 9'a hangi rear hoparlor, bass ve bunlari kaldiracak bi amfi tavsiye edersiniz ?
  • Hocam bütçen nedir? Benim gönlümde hep Marantz Sr 9200 yatmiştir sinema ve müzik için. Ama bayaği tuzludur.
  • ya ben z5500 almıştım mal gibi .. muzikten hiç keyif alamadim .. onu degistirmek istiyorum
    2000 tl koymuştum kotayı ama .. bu makul derecede +/- de olabilir .
    belki simdilik amfi ve front alırım sadece muzik icin .. daha soora arka hoparlor ve center alabilirim .. ama oncelik muzik şu an icin
  • Bu felsefe ile ilerlersen güzel işler yaparsın. Güzel düşünce kutlarim. Şahsen kendimde bütün parçalari öle aliyorum zaman ile bütçe el verdikçe. 1 sefer alalım tam olsun..

Z5500 müzikte igrenç bir takım ayrinti yok birşey yok kuru gürültü.

Şimdi senin ihtiyacin olan Wharfedale Diamond 9.6 frontlarini al ilk önce.

Sonra amfi olarak MARANTZ SR-5400 MARANTZ SR-7500 SONY STR-DB1080QS SONY str-da 1200es SONY STR-DA5000ES vs vs.. bunlar gözüme takılanlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.