Şimdi Ara

Su topıce bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lvl 49 ama elımde +6 horn crosbow var beyler cok ezıgım iron crosbow lamıa dan cıkar dedıler ama kestım 30-40 tane ama cıkmadı nerden cıkar yardım edın lUTfen yada yardımseverın tekı bana versın Server:Ares Name(Oyundakı) ::UsHeR:: Yardımm Sımdıden tesekkurler

• 1-)Beramusta olsaydın belki yardım edebilirdim.
    2-)Gereksiz bir topic bence
  • kardeş ben 100 civar kestim
    sadece full plate çıkıyo
    abyss gem kırdır bol bol
    lamia dan çıkmaz iron

hiç değilse shard çıkarırsın onu satar iron alırsın
    abyss gemden şaş ma
  • Kim demiş lamia dan iron çıkmaz diye
    quote:

Orjinalden alıntı: knigth_online_ahmet

kardeş ben 100 civar kestim
    sadece full plate çıkıyo
    abyss gem kırdır bol bol
    lamia dan çıkmaz iron

abyss gemden şaş ma

• quote:

Orjinalden alıntı: ::UsHeR::

Lvl 49 ama elımde +6 horn crosbow var beyler cok ezıgım iron crosbow lamıa dan cıkar dedıler ama kestım 30-40 tane ama cıkmadı nerden cıkar yardım edın lUTfen yada yardımseverın tekı bana versın Server:Ares Name(Oyundakı) ::UsHeR:: Yardımm Sımdıden tesekkurler

30-40 tane kesersen çıkmaz tabi en az bi 500 kes bence 30-40 dan anca pot düşer 1920

bi de beleşcilik yapma kendin uğraş kendin kazan başkasından istemek yakışmazzz...
  • ben rahat 500 tane kesmişimdir bu arada assasinim ben hiç çıkmadı bana belkide healleyen adama çıktı bana sölemedi bilmiyom tek vuruşta lamiayı kestiğim için seri oluyo ne çıktığınada bakamıyorum o topluyodu ama çıkıyomuş öle diyolar sen kesmeeye devam et okcuymuşun zaten tek başına kesersin git kes işte hemde lvl kasmış olursun
  • İron X cıkıyor ama ondan daha cok kukry cıkıyor
  • bi keresinde adam 1tane kesip ironx çıkarmıştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: knigth_online_ahmet

kardeş ben 100 civar kestim
    sadece full plate çıkıyo
    abyss gem kırdır bol bol
    lamia dan çıkmaz iron

abyss gemden şaş ma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phyrex -- 16 Şubat 2006 21:44:52 >

• lamiadan iron x cıkmaz diyenler gitsinler kessinler bana 2 tane cıktı ama soydular aq

• ben 18. lamiadan düşürdüm sadece 18 tane kestim ve düştü ama bunun için kutuları açıp dandik item varsa almayacaksınız parada dahil sadece çok iyi iyem düşerse alacaksınız boylece şansınız artar dün cz de stone golem kestik 3. den de ironbow düştü yalan değildir D: sadece ŞANS
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLMVER

ben rahat 500 tane kesmişimdir bu arada assasinim ben hiç çıkmadı bana belkide healleyen adama çıktı bana sölemedi bilmiyom tek vuruşta lamiayı kestiğim için seri oluyo ne çıktığınada bakamıyorum o topluyodu ama çıkıyomuş öle diyolar sen kesmeeye devam et okcuymuşun zaten tek başına kesersin git kes işte hemde lvl kasmış olursun

madem tek vurusta alıosun nıe party kuruosun velet kımı kandıoıron

• He Birde Beramusta 43 Lvl Buffcum Var 960 buff 240 heal Kopeklerde kasılıyorum ve deru OceanPeage clanındayım Bu clana herkesın gelmesını Beklerım Ayrıca Beramusta 10 lvl Okcum Var Kasmak İsteyem Son_Nefes_74@hotmail.com Ayrıca Knıgt la ılgılı kkonusmak ısteyenlerde gelsın
  • valla ben daha 8. kesımde ıronx cıktı ayrıca gereksız topiç acma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.