Şimdi Ara

Subwoofer ve tesisat önerisi hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay gelsin yeni bir aracımız oldu şimdi arka bagaj kısmına iki adet jbl 1000 watt bass ve anfi teyip kısmına da bas kontrol diye bir şey kurmak istiyorum maksimum 300-350 TL arası bir şey düşünüyorum acaba bu mümkün mü? Mid takımlarını değiştirme gereği duymuyorum çok iyi değil çokta kötü değil bence
    Passat sedan araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: osert34

Kolay gelsin yeni bir aracımız oldu şimdi arka bagaj kısmına iki adet jbl 1000 watt bass ve anfi teyip kısmına da bas kontrol diye bir şey kurmak istiyorum maksimum 300-350 TL arası bir şey düşünüyorum acaba bu mümkün mü? Mid takımlarını değiştirme gereği duymuyorum çok iyi değil çokta kötü değil bence
    Passat sedan araç

Aracınız hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin.

2 adet jbl 1000 lik koymak istiyorsanız bunlar sadece 350 lira tutar.
    Anfide alınacak.
    Deck çevirici alınacak.
    Kablolama vs. işçilik yaklaşık 750 lirayı bulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamara -- 11 Mayıs 2013; 20:55:44 >
  • eski arabamda abartısız 4000 tllik profesyonel set vardı heves işte amainan bana sadece 6 ay sürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: boodi

eski arabamda abartısız 4000 tllik profesyonel set vardı heves işte amainan bana sadece 6 ay sürdü

Kesinlikle teknoloji ve bu tür zevk işlerinin hiç bir zaman sonu gelmeyecek ben de en uygunu düşündüm ki hevesimi alayım diye :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.