Şimdi Ara

##Sudan ucuz 8800 gts kaçırmayın## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • suan avrupadaki fiyat 699 euro yuhh be ekran kartim olmasa valla hemen bitane siparis ettirirdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: *murattti*

suan avrupadaki fiyat 699 euro yuhh be ekran kartim olmasa valla hemen bitane siparis ettirirdim

GTX İLE KARIŞTIRDIN HERHALDE
  • 320bit ve 640mb---->396$+kdv ye.param olsa kesin alırdım
  • bu bimeks böle seler yapmazdı elde kalanları kaktırırdı ama hayret verici bir durum doğrusu
  • şaşırtıcı bir fiyat gerçekmi bu yaa
  • Harbiden yaww.. Demekki bunlar abd fiyatlarıya aynı fiyatalra alıyor yaklaşık..
  • ucuzmu? 1 sene sonra ben bu karta belki ucuz diyebilirim.
  • aslında bunlardan alıp karla satmak lazım
  • bimeks' in fiyatları iyidir. ama bu fazla iyi.
  • bayram bayram mutsuz ediolar aDAMI.. Alamıoz işte ...
  • vallahi yaa günlük indirimleri söz konusu idi Bimeks'in uzun zamandır, insallah böyle birsey degildir, 2 hafta daha kalsa gerçekten niyetlenebilirim.
  • Arkadaşlar bugün haberi okuduktan sonra ankara ankamall bimekse yolum düştü.Ekran kartlarının olduğu reyonda 8800 gts ye baktım ama göremedim.Yanımda olan görevliye 8800 gts var mı diye sordum.Bana "Elimizde 8800 serisi kalmadı isterseniz ondan daha üst seviye olan 9600 modeli var isterseniz onu verebiliriz" dedi.
  • Ya bimeks netten alışveriş satış yapıyormu?
  • Fiyat çokiyi ama bizde para yok ,fırsat bu fırsat ekran kartı alanlar kaçırmasın
  • Gerçekten süper fırsat ya insallah bir iki hafta daha aynı fiyatla satısı devam eder...
  • Bugün gittim sordum soruşturdum..antalya bimex yardımcı olamadı.ben istiyorum 2 tane getir dedim tamam getiririz dedi 5 gün içinde haber veririm vs ..5 güne kart kalmaz ama hadi hayırlısı..İşin özü kart ellerinde yok ürün müdürü ile görüşüp bayramdan sonra anca getrebileceklerine söylediler.Durum bundan ibaret..
  • Ahh Ahh bu teknoya ayak uydurmak için bir darphane lazım bize
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenomenhaa

Bugün gittim sordum soruşturdum..antalya bimex yardımcı olamadı.ben istiyorum 2 tane getir dedim tamam getiririz dedi 5 gün içinde haber veririm vs ..5 güne kart kalmaz ama hadi hayırlısı..İşin özü kart ellerinde yok ürün müdürü ile görüşüp bayramdan sonra anca getrebileceklerine söylediler.Durum bundan ibaret..

Kardeşim banada haber ver gelince bende alabilirim
  • Sizce bu kart bu kadar ucuz olabilir mi? Reklam
  • Yurtdışında bile 469$ İlginç
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.