Şimdi Ara

##Sudan ucuz 8800 gts kaçırmayın## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç alan oldu mu acaba bu karttan? Ben de haftaya sistem toplamayı düşünüyordum. Eğer fiyat doğruysa ve ellerinde varsa bu karttan alabilirim. Şimdi bimeks'e gitmek de istemiyorum. Eğer alan olduysa gidip alırım. %5 indirimle birlikte 444$'a geliyor. Gerçekten çok iyi fiyat.
  • normal fiyatına göre çok iyi ama beni hala çok aşıyo
  • gercekten fiyat diğer yerlerden cok uygun ama artık bu para bu nesnelere fazla ömrü seneyi bırakın 3-5 ay ı cıkarmıyor ufacık bazı yerlri eklentisi olan yenisi cıkınca ucuzlamaya başlıyor
  • Kart yok bugün birkez daha gittim.Bayram dolayasıyla ürün temsilcesine ulaşmadıklarını söylediler..Bende bayran indirimi ile almak istediğimi şu an k.k ile ödeme yapmak istediğmii ve temin edilemezse k.k iade edilmesini söyledim ancak kabul etmediler..bir entersanlık var almak istiyorum ama alamıyorum..Ben anlamadım...
  • yaw kalbime indirecek adiler olmasın aman
  • Ankara bimekste var hemde kutu kutu
  • cpu anakart deiştirmio olsam kesin alırdım
  • Çakma XFX 8800 GTS olmasın? Merdiven altı üretimlerden
  • CHIP dergisi 8800 serisinin, ilk çıkan PCI-E anakartlarda(2 yıldan eski anakartlar) sorun yaşandığından bahsediyor.
  • sli 8-8 calışmıyor ondan bahsetmişlerdir anca cok yeni sadece nv bordlarda var sli32x
  • quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

Ankara bimekste var hemde kutu kutu

Fiyatta bir değişiklik yoktu değil mi? Ankara'da varsa burada da vardır muhtemelen. Yarın gidip alabilirim, bakalım.
  • Antalya bimeks bizzat 3 kere gittim ve diğer şehirlerdeki bimekslerden getirirp getiremeyeceğini sordum olur dedi istanbul+ankara baktı ve hiçbirinde olmadığını söyledi..Ya geçiştirdi yada gerçekten yok bilginize...
  • olmayan bi kart içn böle fiyat vermek kolay tabi
  • İnsanları kandırmanın yolunu bulmuşlar. Bakın herkezde bir bimeks hayranlığı oluştu Bimeks e hiç gitmeyenlerde gidecek artık yolunu öğrendiler...
  • sazan gibi atlıyoruz herseye
  • Bence böyle hayranlık olmaz. Eğer ellerinde yoksa itibarları daha da çok düşer bence.(teknosa,koysepete vb. gibi) Ki zaten son 99 gün kampanyası tamamen rezillikti. Bimeks'in benim gözümde iyi bir değeri yok zaten. Olsaydı dün almaya gitmiştim çoktan. Şu ana kadar da alan çıkmadı bakalım. Yarın bir gitmeyi düşünüyorum.
  • arkadaşlar ilk işim bimeks e gitmek oldu bayramdan sonra mesj atalım bir yanlışkılı var gibi geldi dedi görevli
    bugün siteye girdim kaldırmışlar ürünü bilginize hevesler kursakta kaldı
  • reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünenlerden bunlar herhalde
  • Beyler bu kartı alan cıktı mı veya bimeks'e yolu düşen bu haberin gerçekciligi hakkında bir şeyler söyleyebilir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: salatacı_remzi_usta

daha 200$a düşecek zamanında yazdımda kimse dinlemedi

Yuh be abicim çok bekleriz o zamanda ağaç oluruz burada
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.