Şimdi Ara

Süleyman Demirel Üniversitesi'ni Kazananlar içeri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
10.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bnde veremedim ya..ilk sene ortam olması açısından yurtta kaliim diom ama ordada koşullar nası hiç bilmiom mesela kaç kişi kalıo bi odada?öle 4 kişi flnsa çekilmez be..bnde gitcem ıspartaya bi bakcam özel daa iyi olur gbime gelio..ztn ikinci sene direk ev
  • bende işletmeyı kazandım arkadaslar hayırlısı olsun
  • ayrıca ısletme mezunu arkadaslar varsa tanısmak ısterım yanı ılk defa gıdecegımız bı sehır ve okul yabancılık cekmeyelım...
  • bende işletmeyi kazandım ama İÖ
  • ben de süleyman demirel edebiyat arkadaşlar :D
  • Süleyman Demirel Üniversitesi (ISPARTA)
    Uluborlu Selehattin Karasoy Meslek Yüksekokulu
    Bilgisayar Proğramcılığı

• BENDE İŞLETME İ.Ö . BEN GİTTİM GÖRDÜM YURTLARI 4KİŞİLİK ODALAR.ODALARDA PRİZ YOK.YATAKLARDA PEK TEMİZ DEĞİL.ÇOK TİTİZİM DİYORSANIZ BİRAZ ZORLANIRSIZNIZ GİBİ GELİYOR BANA...
  • benım bırıncı ogrtım arkadaslar ben yurtta kalmayı dusunmuyorum ayrıca ısletme kayıtları eylulun 2 sınde demı var mı bı bılgınız.bı de ne zaman baslıyo unı
  • özel kız yurtları hakkında bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silan_07

özel kız yurtları hakkında bilgisi olan var mı ?

googleye ısparta özel yurtlar yazıp ilk linke bakarsan orda var sanırım 4 tane kız yurdu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cousin

quote:

googleye ısparta özel yurtlar yazıp ilk linke bakarsan orda var sanırım 4 tane kız yurdu var

çok teşekkürler de ben bizzat kalan demek istedim :D ama ilgin için sağol
  • ıspartada gordugunuz devlet yurdu turkıyenın sayılı yurtlarından ılk 5 dedır 4 kısılık oda daha ne ıstersınız kı ? 6 ay kaldım yurtda sonra eve cıktım.. eskı guzel sanatlar fakultesının karsısında oturuyodum yolun karsısında tam :) en son yanı
    esnafının tek gecım kaynagı var sızler ve askerler gıder gıtmez eve cıkmayı dusunen arkadaslara 2 ay bı sekılde bı yerde ıdare etmelerını tavsıye ederım cunku bu donemlerde ogrencıler tam manasıyla yerlesene kadar evlerı tutturabıldıklerıne kıraya verıyolar evet ev cok ama kıracıda cok oluyor bu donemde
    yurtda ve 3 farklı semtınde oturdum ıspartanın.buyuk sehırden gıdenler cok bunalacaklar benden demesı

merak ettgınız seyler olursa buyrun pm den sorun cvplayım hazıran 2009 bıyolojı mezunuyum ama tum fakultelerın altını ustune getırdık arsınladık
  • ıspartadaki özel öğrenci yurtları ve sdü tanıtım broşürleri gönderiyorlar adrese
  • Arkadaşlar bende SDU jeoloji mühendisliği mezunuyum 2009 haziran ayı itibari ile. Isparta küçüktür pek gezilecek yer yok. Ben 4 sene devlet yurdu 9. blokta kaldım ama tek kelime ile herkesin bi yurt deneyimi yaşaması gerektiğini düşünüyorum. çünkü yurtlarda çok arkadaşınız olur ve bazen sıkılsanızda genelde ilk gelenler için bir nebze o bunalım dönemini atlatırsınız. benden demesi izmirden gelmiştim ıspartaya çok ufak gelmişti, Allah herkesin yardımcısı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeomuhemrealtintas -- 1 Eylül 2009; 21:35:48 >
  • jeoloji müh. ;)
  • Yök'ün kaldırıp tekrar zorunlu hale getirdiği hazırlık sınıfı uygulaması bu sene kayıt olanlar için geçerli mi?
    Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Bahçelievler mahallesi denen yerde yani burası çarşı merkeze 3-4 durak mesafededir. Orada güzel yurtlar ve apartlar var ben koç yurtlarında kalmışım memnundum 4 sene yurtta kaldım. Kazanan arkadaşlara başarılar şimdiden ıspartada yaşam kolaydır alışma evresini atlattıktan sonra büyük şehire alışmak zor oluyor gerçekten ben de 2009 jeofizik mezunuyum herkese hayırlı olsun arkadaşlar..
  • bende makina mühendisliğindeyim
  • arkadaşlar bende sdü'yü yazmak istiorum ama kararsızım.. ben edirneliyim o kadar büyük bir şehir deil bizimkide o konuda sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum ama kültür açısından nasıl.. mesela edirne çok rahattır millet elinde birayla bile sokakta rahatla gezebiliyor kimse kimseye karışmıyor ama ordaki yaşam hakkında hiç bi bilgim yok yardım ederseniz sevinirim.
  • g
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.