Şimdi Ara

Süper kupa Finali Erzurum -Bilet Rezilliği-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar saat 03.23 ve şu an yaklaşık 10 bin kişi bilet için kuyrukta bekliyoruz böyle rezillik olmaz olamaz

• anladık maça gidiyorsun.O kadar zorlama İstanbul gelecek oraya kırılmadık kapı turnike kalmaz
  • Bilet kuyrugunda beklemenin neyi rezillik anlamadim? Bu saatte bilet verecek halleri yok. Kirk yilin basi koskoca Galatasaray Erzurum'a geliyor, izdihami normal karsilamak lazim.
  • Pc den mi giriyorsun bilet kuyruğunda internete?
  • Şu an durum nasıl ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu karaborsacı çakalları bi bitiremediler, sevgili çakallar arenada da vardı bugün ...
  • Ben o yüzden gitmedim. Kimilerine göre 8.000 bin bilet çıkmış. 25.000 kapasitesi var stadın tutup 3 te birini satıyorlar Erzurum a. Neyi yetecek allassen.millet sahurdan kuyruğa giriyor. Belki iftarı orda açanlarda vardır. Ben güya 6:30 gibi sıraya girecektim ama akşamdan izdiham olcağını öğrenince vazgeçtim. Bilet fiyatlarıda 15-30 arası olunca millet hücum etti.

Gs şampiyon olduğunda Cumhuriyet caddesi ki en büyük ve işlek caddesi komple kapanmıştı. Her yer sarı kırmızıydı. Her maçtan önce Fb ve Gs taraftarı çok sayıda öğrenci toplu halde caddenin iki yakasını işgal ediyorlar. Erzurum halkı takımını çok iyi destekliyor. Bunda Erzurupspor un bitme durumuna gelmesi de önemli rol oynadı. Ben olanları Erzurumlu olarak abartılı bulsamda satılan bilet sayısını öğrenince normal karşıladım. İnsanlar yıllar sonra Erzurum da takımlarını görmek istiyorlar. Kendi stadımda izlemek isterdim ama maleseff.

• quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

Bilet kuyrugunda beklemenin neyi rezillik anlamadim? Bu saatte bilet verecek halleri yok. Kirk yilin basi koskoca Galatasaray Erzurum'a geliyor, izdihami normal karsilamak lazim.

GS bu sene kimle oynuyor kupayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

Pc den mi giriyorsun bilet kuyruğunda internete?

Arkadaş iyi yakalamış, mobilen girmemiş dolayısıyla kolpa gibi. Tam rakam da vermiş 10 diye. Sanki herkesi tribüne oturtup bilet dağıtacaklar
  • Benim Mesajım ne nedenle siliniyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXU

quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

Bilet kuyrugunda beklemenin neyi rezillik anlamadim? Bu saatte bilet verecek halleri yok. Kirk yilin basi koskoca Galatasaray Erzurum'a geliyor, izdihami normal karsilamak lazim.

GS bu sene kimle oynuyor kupayı?

Bilmem kimle oynuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakkal Gazi

quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

Pc den mi giriyorsun bilet kuyruğunda internete?

Arkadaş iyi yakalamış, mobilen girmemiş dolayısıyla kolpa gibi. Tam rakam da vermiş 10 diye. Sanki herkesi tribüne oturtup bilet dağıtacaklar

mobil sürüm çok kullanışsız, hiç kullanmıyorum. çoğunlukla tablet sürümü kullanıyorum. telefondan normal sürüme de erişmek mümkün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.