Şimdi Ara

Supercell Oyunları Hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben android işletim sistemli telefon kullanıyordum.Hayday ile clash of clans oyunlarını oynuyordum.Google + ile açıyordum oyunlar silinmesin diye.Dün telefonumu kaybettim.Bugün hattı geri açtırdım.Evde Iphone 3 vardı ona geçtim.Haydayi indirdiğimde google + hesabı ile aç gibi birşey göremedim.Oyunlar gitti mi şimdi iphone a geçtim diye.Android mi kullanmam gerek illaki.Başka yedekleme(facebook vs.) kullanmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MAKBURN

Ben android işletim sistemli telefon kullanıyordum.Hayday ile clash of clans oyunlarını oynuyordum.Google + ile açıyordum oyunlar silinmesin diye.Dün telefonumu kaybettim.Bugün hattı geri açtırdım.Evde Iphone 3 vardı ona geçtim.Haydayi indirdiğimde google + hesabı ile aç gibi birşey göremedim.Oyunlar gitti mi şimdi iphone a geçtim diye.Android mi kullanmam gerek illaki.Başka yedekleme(facebook vs.) kullanmadım.

Bir android telefondan google + ile açın. Sonra bir cihazı bağla bu eski cihaz deyin. Sonrasını anlatıyor zaten basit bir işlem ama önce bir tane android telefona ihtiyacınız var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu başka android tele kurdum.Google + ile oturum açmak istediğimde google playhizmetlerinin yüklü olmadığını yüklemek gerektiğini söyleyen bir uyarı çıktı.Yüklemek için tıkladım play store dan indirirken "HATA: Aynı paylaşılan kullanıcı kimliğini kullanan diğer uygulamalarla uyumlu değil." hatası verdi.Yükleyemedim.Bunun çözümüne baktığımda format atmak gerektiğini yazan bazı siteler çıktı.Başka çözümü yok mudur bu sorunun?
  • quote:

Oyunu başka android tele kurdum.Google + ile oturum açmak istediğimde google playhizmetlerinin yüklü olmadığını yüklemek gerektiğini söyleyen bir uyarı çıktı.Yüklemek için tıkladım play store dan indirirken "HATA: Aynı paylaşılan kullanıcı kimliğini kullanan diğer uygulamalarla uyumlu değil." hatası verdi.Yükleyemedim.Bunun çözümüne baktığımda format atmak gerektiğini yazan bazı siteler çıktı.Başka çözümü yok mudur bu sorunun?

bilgisayarınız varsa bluestacks diye bi android simülatörü var-

oradan google hesabınızı ve oyununuzu açın

sonrası kolay zaten - kod alıp - iphone'a yazacaksınız kodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay A

quote:

Oyunu başka android tele kurdum.Google + ile oturum açmak istediğimde google playhizmetlerinin yüklü olmadığını yüklemek gerektiğini söyleyen bir uyarı çıktı.Yüklemek için tıkladım play store dan indirirken "HATA: Aynı paylaşılan kullanıcı kimliğini kullanan diğer uygulamalarla uyumlu değil." hatası verdi.Yükleyemedim.Bunun çözümüne baktığımda format atmak gerektiğini yazan bazı siteler çıktı.Başka çözümü yok mudur bu sorunun?

Çok teşekkür ederim. bluestacks'ı kurdum böyle bir program olduğunu bilmiyordum güzel oldu. :) Buluttaki oyunu seçince kurtarmış oldum oyunu.Teşekkür ederim.Ama iphone a geçirecek kodu nerden alıcam onu göremedim.Ayarlarda onunla ilgili hiçbir şey yok.
    Clash ta bu eski cihaz bu yeni cihaz diye uygulama var kod oluşturuyor da hayday de o tarz bir şey göremedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay A

quote:

Çok teşekkür ederim. bluestacks'ı kurdum böyle bir program olduğunu bilmiyordum güzel oldu. :) Buluttaki oyunu seçince kurtarmış oldum oyunu.Teşekkür ederim.Ama iphone a geçirecek kodu nerden alıcam onu göremedim.Ayarlarda onunla ilgili hiçbir şey yok.
    Clash ta bu eski cihaz bu yeni cihaz diye uygulama var kod oluşturuyor da hayday de o tarz bir şey göremedim.

vallaha onu bilemicem işte karıştırıverin
    mutlaka kolay biyerdedir göz görmüyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.