Şimdi Ara

superonline super adsl kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telekomun 1mbt sınırsız kullanıcısıyım ve bağlantıda herhangi bir problemim yok (kopma vs.) , fakat superonline'ın 2mbt sınırsızına geçmeyi düşünüyorum, superonline kullanıcısı arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

• Aynen senin yaptığını geçen sene ağustos civarında yaptım. Kredi kartı ile otomatik ödeme seçeneğini de kullanarak aylık yaklaşık 12 ytl daha az ödüyorum 2 mbps sınırsız için. Çok memnunum. 1 yılım dolmak üzere yakında müşteri temsilcisini arayıp aynı fiyattan devam edip edemeyeceğimi sormayı düşünüyorum. Eğer hattında fiziksel bir sorun yoksa superonline dan kaynaklanan bir sorun yaşayacağını sanmam
  • Ben de Superonline kullanıyorum, modemli kampanyasından faydalandım. Krdi kartına otomatik ödeme talimatı verdim, indirimli kullanıyorum. Müşteri hizmetlerinin güzel olması haricinde Telekomdan bir farkı yok. (Tercih etmemdeki sebepler; bedava modem + indirim + 1 yıllık sözleşme olması idi)
  • Sağolun arkadaşlar yorumlarınız için, ben de geçicem bu gidişle superonline'a
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.