Şimdi Ara

Superonline Wireguard Bandwidth Throttling (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
9
Favori
21.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya sabır. Firmanın verdiği cevaba bak .!

• Bu durum sadece udp paketleri için mi geçerli yoksa tcp için de engelleme yapılıyor mu?

• Malum sorunlar zehirlenmemiş düzgün bir DNS ile çözülüyor. Ancak sorun şu ki, ülkemizdeki tüm ISS'ler bilindik tüm DNS'leri zehirlemiş durumda. VPN firmanızın sağladığı özel DNS'leri kullanmanız çözüm olabilir.

• Header spoofing yaparak baglaniyordum, onu da engellemisler. GFoC seviyesi DPI var suanda sanirim SOL'da.

Tek cozum SOCKS gibi yavas proxylere donmek...

• quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

Malum sorunlar zehirlenmemiş düzgün bir DNS ile çözülüyor. Ancak sorun şu ki, ülkemizdeki tüm ISS'ler bilindik tüm DNS'leri zehirlemiş durumda. VPN firmanızın sağladığı özel DNS'leri kullanmanız çözüm olabilir.

Amazon aws üstüne kurdum orda hangi dns i kullanıcaz

• Amazon AWS üzerine kurduysanız serverın kurulduğu ülkede sorun yoktur. 1.1.1.1 çalışıyor olmalı..

• Kendi DNS sunucunuzu kurup işletmeniz en sağlamı. O kadar uğraşamam diyorsanız smartDNS'leri deneyebilirsiniz.

• Ben de Superbox ile 2 gündür download hızım niye 300 KB'ı geçmiyor diyordum. Turkcell VPN'lere kafayı fena takmış anlaşılan.

• Çare sabit ip miş arkadaşlar. 2 gün önce sabit ip ye geçtim ve Netflix bandwith throttling ve wireguard vpn blokajı başta olmak üzere tüm dertlerim çözüldü 🙂
  • İlginçtir ki şuanda throttling yok geçici mi kalıcı mı göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozii41

İlginçtir ki şuanda throttling yok geçici mi kalıcı mı göreceğiz

Kademeli olarak yasak kalkiyor sanirim, turkcell su an baglaniyor, superonline hala baglanmiyor.

• Şuan turkcell bağlanıyor evet ama bu güncelleme hatası mı yoksa bilinç li mi yapıldığını göreceğiz. Ben güncelleme hatasından kaynaklandığını düşünüyorum
  • Son durum nedir arkadaşlar?

• GroupPolicy kullanıcısına yanıt

aynı, turkcell çalışıyor, superonline kaput, 7 gün filan sürebilir güncelleme varsa.

• nofearl N kullanıcısına yanıt

Bende SOL de çalışmaya başlamış. ping-hız kısıtlaması yok şu an.

• ben de de tekrardan calısmaya basladı outline durdurup tekrar wire guard gecebiliriz :)

• Hem statik ip hem de cgn ile test ettim wireguard çalışıyor. Umarım geçici değildir.

• Tam wireguard server kurup tüm cihazlardaki clientleri wireguard' a çeviririz gene yasaklarlar.

Ben bekleyeceğim. Daha fazla taştaşa alınmaya niyetim yok. İşi gücü bırakıp vpn server kovalıyoruz sonra.

• UranosOrc kullanıcısına yanıt

Bencede bende güvenmiyorum bunlara ve yönetenlere

• quote:

Orijinalden alıntı: Alphonsus

Bu post 26 Mart 2021 tarihinde açılmış ama ben ismini yazmayacağım paralı ve güvenli bir VPN kullanıyordum ve WireGuard neredeyse ise Ocak başından beri çalışmıyor. Acaba sırf ben miyim diye çok merak ettim ve buralarda bakındım ama çıt yoktu. VPN'e mail attım onlardan kaynaklı olmadığını söylediler. Ben de anladım ki klasik PPPoE bilgisi vermeyen, 200 Mbps'yi GPON dışı vermeyen, 5 TB download limiti koyan SuperOnline'dır diyip maalesef OpenVPN ve Shadowsocks ile devam etmek zorunda kaldım. Normal OpenVPN de çalışmıyor çünkü.

Bu kadar niye kasıyorlar anlamıyorum...

SuperOnline kullanıyorum. Burada bahsettiğim paralı VPN son üç gündür WireGuard kullanırken hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Bakalım neler olacak. Hatta eskiden api bile blokluydu VPN'in, websitesinin arayüzüne başka VPN ile girmem gerekiyordu ama o da düzelmiş. Artık api da çalışıyor. Yani belli ki bazı blokları ya bilinçli kaldırıyorlar ya da yanlışlıkla yaptılar.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.