Şimdi Ara

SUPPLEMENT (PROTEIN) ONERISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oncelikle herkese selamlar,

Bugun itibari ile spora baslayali tam 2 ay 9 gun oldu, yaklasik 20 gun sonra 3. ay dolmus olacak ve bende artik supplement destegi almak istiyorum. Toplamda sporu 2 sene olarak planlıyorum

Bu konuda öneri ve yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler.

Boy : 185
    Kilo : 83

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DionysosAslan -- 13 Kasım 2013; 12:03:31 >

• 2 yıl sonra off mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farklı bir öneriyle topa gireyim. Biceps hareketlerinde dirsekler vücudunuzdan fazla ayrılmamalı (yapışık dururlar). Bir de vücudun gerisine düşmemeli. Hareketi yaparken dirseklerinizin vücudunuza japon yapıştırıcısı ile tutturulduğunu düşünün, ne sağa sola ne de ileri geri gitmesinler.

Bir de normal hızla kaldırın, yavaş ve kontrollü indirin. Ha "yuh fotoğraftan bunu nasıl anladın" derseniz anlamadım, ortaya konuşuyorum genel olarak. Şu abi fena yapmıyor;

http://www.youtube.com/watch?v=QxllTXMx0M0

• quote:

Orijinalden alıntı: ScreamEagles

2 yıl sonra off mu

Merhaba,

Kısa vade de su anda planlanan ve uyeliğim o kadar oldugu icin yazdim , ancak ileride belki gelişime gore dahada uzayabilir. Ama şampiyonalara gidecek kadar bir vucud haylimde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

Farklı bir öneriyle topa gireyim. Biceps hareketlerinde dirsekler vücudunuzdan fazla ayrılmamalı (yapışık dururlar). Bir de vücudun gerisine düşmemeli. Hareketi yaparken dirseklerinizin vücudunuza japon yapıştırıcısı ile tutturulduğunu düşünün, ne sağa sola ne de ileri geri gitmesinler.

Bir de normal hızla kaldırın, yavaş ve kontrollü indirin. Ha "yuh fotoğraftan bunu nasıl anladın" derseniz anlamadım, ortaya konuşuyorum genel olarak. Şu abi fena yapmıyor;

http://www.youtube.com/watch?v=QxllTXMx0M0

Önerlilerin icin cok tesekkurler, Dikkate alicagim . Sonucta bende yeni yeni öğreniyorum. Zamanla en doğrusunu yapacagimdir.

Sizden supplement konusundada bir tavsiye bekliyorum, ama onu belirtmemişssiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanboyar
    Sizden supplement konusundada bir tavsiye bekliyorum, ama onu belirtmemişssiniz.

6-9 aydan önce gerekli olacağını düşünmüyorum. Düzenli disiplinli idman + kaliteli dinlenme + doğal beslenme ile gittiği yere kadar gitsin bence.
  • quote:

quote:

2 yıl sonra off mu

Merhaba,

Kısa vade de su anda planlanan ve uyeliğim o kadar oldugu icin yazdim , ancak ileride belki gelişime gore dahada uzayabilir. Ama şampiyonalara gidecek kadar bir vucud haylimde yok.

Bu spor 1-2 sene yapılacak bişi değil hayatının bir parçası olması lazım.şampiyonalar v.s girmek için 3-5 sene yetmiyor zaten kafana takma bunu bb bir yaşam tarzıdır.ayrıca resimde gördüğüm halterden en az 20 kg var ve düz barla çalşıyosun ve 2. Ayındasın tezat tezat üstüne ...

• beslenme programın nasıl ? supplement lazım diye bir kaide yok.
  • quote:

quote:

quote:

2 yıl sonra off mu

Merhaba,

Bu spor 1-2 sene yapılacak bişi değil hayatının bir parçası olması lazım.şampiyonalar v.s girmek için 3-5 sene yetmiyor zaten kafana takma bunu bb bir yaşam tarzıdır.ayrıca resimde gördüğüm halterden en az 20 kg var ve düz barla çalşıyosun ve 2. Ayındasın tezat tezat üstüne ...

Hocam tezat tan kastınız nedir anlıyamadım ? 10 x 2 olarak bar kaldırabiliyorum bu sorun mudur ?

veya 2. ayda bu hareketin neyi yanlış ? Agarlikta gayet duzgun kaldirabiliyorum eğilip bukulmeden. hatta 12.5 x 2 su anda ideal yapıyorum

Kaldiki BB sizin icin bir yasam tarzı olabilir , benim icinse bir spordur ve herkesin spora bakisi ve yaklasimi farklidir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

2 yıl sonra off mu

Merhaba,

Hocam tezat tan kastınız nedir anlıyamadım ? 10 x 2 olarak bar kaldırabiliyorum bu sorun mudur ?

veya 2. ayda bu hareketin neyi yanlış ? Agarlikta gayet duzgun kaldirabiliyorum eğilip bukulmeden. hatta 12.5 x 2 su anda ideal yapıyorum

Kaldiki BB sizin icin bir yasam tarzı olabilir , benim icinse bir spordur ve herkesin spora bakisi ve yaklasimi farklidir.

Hocam beni supplemente iten noktada bu aslında, her zaman duzenli yiyemiyorum. Elimden geldiğince sık ogun ve cok yiyorum , Yediklerim de genelde et , tavuk ve balık oluyor.

Cok duzenli olmasada asagidaki gibi genelde ogunler.

Her gun en az 4 haslanmis yumurta yiyorum. ( sabahlari ) + hafta itibari ile yulaf ezmesine baslıyorum

Her gun ara ogunlerde tonbalığı veya süt tuketimi yapıyorum. + fıstık ve badem tuketiyorum ( birinden biri )

Her gun tavuk yada et yiyorum. ( oglen ve aksam yemeklerinde )

• quote:

quote:

quote:

quote:

2 yıl sonra off mu

Merhaba,

Kiloya takıldım ben barbell curl birde düz bar ile hareketin formunu bozmadan yapmak gerçekten çok güç cheat yapma ihtimali çok çok yüksek zaten dirseklerin falan açık güzüküyor v.s. Biceps ve göğüs kaslarını geliştirmek istiyorsan hareketi tam yedirmek zorundasın bu şekilde pek kasa vurduğunu düşünmüyorum çünkü yeni başlayanlarda gemelde kilo egosu var dikkat etmek lazım.2 seneden kastım yapılıp birakılacak bir spor değildir bunu anlatmaya çalışıyorum..

• yag yakımına ihtiyacın var bence

supplement secimi atomu parcalamak kadar zor degildir
    antreman sonrası whey icersin ara ögün olarak komplex ürünlere yönelisin.

önemli olan ana ögünlerdir suppelement işin virgülüdür
  • quote:

Orijinalden alıntı: depresif_adam

yag yakımına ihtiyacın var bence

supplement secimi atomu parcalamak kadar zor degildir
    antreman sonrası whey icersin ara ögün olarak komplex ürünlere yönelisin.

önemli olan ana ögünlerdir suppelement işin virgülüdür

Yag yakımını kilo boy oranına gore soyledıysen dogru olabilir , ancak resme pek aldanmayın biraz kilolu çıkmışım :D
  • Askerlik Sayar gibi spor yaptığın süreyi saymışsın, saygı duydum. Supplement kullanman suan için gereksiz, bana sorarsanız. Ona vereceğin para ile Normal beslenmeni biraz artır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam herkesin genel ortak görüşü doğal beslenme , Peki soyle sorsam , eğer protein takviyesi alcak olsaydiniz hangi marka ve urunu onerirdiniz , tesk :)
  • Adam kafaya koymuş, illa alacak arkadaş...!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.