Şimdi Ara

SYSTEM 32 KLASÖRÜ İÇİNDEKİ GEREKSİZ DOSYALARI SİLMEK ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
22.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar nasıl silebilirim gereksiz dosyaları bi ton ıvır zıvır var windowsla alakası olmayan ?

• Bence hiç yeltenme. Bende zamanında temizlemek istiyordum ama baktım olmayacak format attım kurtuldum
    http://forum.donanimhaber.com/m_11009137/mpage_1/key_system32//tm.htm#11009137
  • Onları silmek intiharla eş değer dir
  • oha systtem32 siLinir mi yaa.. =) windows kLasöründe hiçbi$iye dokunma sakın...sistem dosyasıdır onLar..
  • Gereksiz ıvır zıvırlar için disk temizleme yapınız.. Siz elle system32 deki dosyaları ayıklamaya çalışmayın..
  • ben C:\windows\temp i sildiğimde bilgisayar kafayı yemşiti..:D bencede dokunma..
  • Bence kesinlikle elleme,,ama eğer illa temizlemek istiyorum diosan zaten yapacağın en ufak bir yanlışta format atmak zorunda kalabilrisin,format atıncada temizlenmiş olur :D
  • bu isi crap cleaner gibi bi programla yapman daha iyi olur kanımca.oyle bi niyetin varsa da oldugu gibi sil system32 klasorunu.ama sakın bilgisayarı yeniden baslatma
  • system32 klasörünü komple sil. Böylece bilgisayarın uçacak ve süper bir hıza erişecek. Ne kadar hızlı windows cd si aradığına sen bile şaşıracaksın.
  • arkadaşlar görsel olarak eklentili Xp kurdum yalnız klasörler tek renk siyah buda ekran kartı düşük pc de simsiyah görünüyor. başka bir pc den sysytem32 klasörü içinden klasör görüntüleri olan shell32.dll dosyasını değiştirmek istiyorum ama birtürlü yapamadım. Güvenli mod'da ve Dos komut sistemindende denedim ama dosyayı değiştirtmiyor, "şu an kullanıldığı için izin verilmiyor" uyarısı veriyo.

buna bir çözüm varmı acaba? system32 klasöründeki dosya değiştirme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civci

arkadaşlar nasıl silebilirim gereksiz dosyaları bi ton ıvır zıvır var windowsla alakası olmayan ?

SYSTEM 32 KLASÖRÜ İÇİNDEKİ GEREKSİZ DOSYALARI SİLMEK ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 13 Ocak 2012; 18:40:56 >
  • o tarz dosyaları silmeden once danismalisin. cunku bilgisayarina zarar verebilir.
  • Adı üstünde sistem klasörü. Windows'un zarar görmesini istemiyorsan elleme. Eğer silersen Windows'un intikamı acı olur. Onun yerine Windows'un Disk Temizleme aracını kullanabilirsin.
  • sadece system32 yi değil windows klasörünü komple silmen daha faydalı bir temizlik olacaktır senn için ^^
  • ben sysytem 32 klasörünün içindekileri silmeye çalışıyorum fakat bir sürü sıkıntı çıkarıyor.. trustInstaller die birşey izin vermiyor diyor ne yapmalıyım silmek için bir de silmem çok faydalı mı cevaplar karışık net birşey yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerilla

system32 klasörünü komple sil. Böylece bilgisayarın uçacak ve süper bir hıza erişecek. Ne kadar hızlı windows cd si aradığına sen bile şaşıracaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.