Şimdi Ara

Yanlışlıkla Windows'un Dosyalarını Sildim ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yine bir sorun ile karşınızdayım

Birkaç hafta öncesinde bilgisayarıma Age Of Empires 3 yüklemiştim.
    Bir üre oynadım ama sıkıldığımdan kaldırmak istedim.
    Bilgisayardan programları kaldırırken IObit'in Uninstaller' ını kullanıyorum. Bunda da böyle yaptım.
    Programları kaldırdıktan sonra bir de " Güçlü Tara " diye bir özelliği var bu programın. Programdan arta kalan dosyalar varsa onları buluyor.
    Tarama bitince bayağı bir dosya çıktı. Hatta program bile uyarı yaptı :" Bu programdan çok fazla arta kalan öğe bulundu. Lütfen sileceğiniz dosyaları dikkatli seçiniz. "

Bende ne bileyim, binlerce dosya var, tümünü işaretledim sil dedim. Bayağı uzun sürdü. Silerken isminde "Windows" geçen dosyalar gördüm.
    En son silmeye devam ederken ( Herhalde bir dosyaya gelince ) hata verdi. Adını bilmediğim ( Şuan da hatırlamıyorum ) " bilmemne.exe çalışmayı durdurdu "
    tarzında bir hata aldım. Tamam deyip geçtim, hemen ardından bilgisayar kendi kendine kapandı. Bu olaydan sonra, artık bilgisayar çok az yük altında kaldığında bile kendini kapatıyor.
    Internet Explorer çok yavaş çalışıyor. Neyin silindiğini de bilmiyorum, bu problemi nasıl düzeltebilirim ? Tek çare format mı ? Yardımlarınızı bekliyorum... Şimdiden
    teşekkür ederim.

• Sistem geri yükleme yapın.

Olmazsa kurtarma cd'si ile silinen dosyaları geri almaya çalışın.
  • Leonidas* kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler. En kısa sürede deneyeceğim söylediklerinizi.
  • Leonidas'ın dediği gibi geriyükleme yap. Ayrıca dediğin gibi formatta atabilirsin ama gerek yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.