Şimdi Ara

T50 Ayarlar fotoğrafları ve basit inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugünlerde T50 soruları çok dolanıyor açıkçası bende merak ederim Bağdat caddesindeki Türkcell ın yolunu tuttum, aşağıdaki fotoğraflar size bir bilgi verecektir.Ürün normal standda duran boş T50 dir.

Ne varki camera konusunda tatmin olmama rağmen ürün bana normalden daha kaba ve kalın geldi, üstelik ram konusunda kafamda soru işaretleri doğurdu, ürün anormal derecede ram kullanıyor belki şimdi problem değil ama sonra dert olabilir gibi geldi, keşke 1.5 gb olsaymış. Sanki sayfa geçişlerinde de biraz yavaş gibi geldi. Bu arada tüm uygulamaları kapatarak ram durumuna baktım ama arka plan uygulamalarını engelleyemiyorsunuz.

Ürün 16 gb, umarım 32gb yada hafıza kartlı versiyonu çıkar.

Ses konusunda bahsedilenler doğru ben Akg kulaklıkla denedim beni tatmin etti açıkçası.

Bu kol saatleri caddedeki şubede var 110 tl gibi bir fiyatı var ama şarjları olmadığı için fazla bakamadım ama bu saatler her androidde çalışıyor başka telefonlar içinde kullanabilirsiniz ama aynı ürün aliexpress de 20-30$ gibi bir fiyata alabilirsiniz, sadece altındaki metal kısmında türkcell logosu yok. Bu arada telefona bağlı olmadığı sürece bu saatler saat fonksiyonları dışında hiç bir fonksiyonu yerine getiremiyor pedometre çalışmıyor anlayacağınız. Sürekli bluetooth açık kalacak

Fiyatına göre karşılaştırsak tabi ürün kötü değil ama kamerayı bir tarafa bırakırsanız saf android kullanan moto g yi tavsiye ederim. Yinede karar sizin ama telefonu almadan iyice bir inceleyin.

T50 Ayarlar fotoğrafları ve basit inceleme T50 Ayarlar fotoğrafları ve basit inceleme T50 Ayarlar fotoğrafları ve basit inceleme T50 Ayarlar fotoğrafları ve basit inceleme T50 Ayarlar fotoğrafları ve basit inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pdacan -- 2 Ağustos 2014; 14:51:31 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.