Şimdi Ara

TAK GİTT (KAR PALETİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
36.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sensei111

kasım ayında Antalya ya gitmek üzere yola çıktım o günde şansımdan kar yağmaya başladı,fakat bende tak git kar paleti var ya kim korkar kardan doludan,yoğun karlı alana girince aracımı kenara çekip kar paletlerini taktım,takmaz olsaydım teker teker hepsi koptu,sözde kendi sitesinden almıştım 150 tl karşılığında,neyseki zincir satan fırsatçılar karşıma çıktıda içinde bulunduğum durumdan kurtuldum,almak isteyenlere tavsiyem kesinlikle ALMAYIN..

Hocam iyi gunler, bu tak gitt ler ile ilgili yorumlarda en kotu yorum sizin, genelde bu takilan plastikler arasi mesafe uzun oldugundan fren mesafesi ile ilgiili olumsuz yorumlar yapilmis, ayrica youtube daki dayaniklilik videosunda corolla araci baya bi zorlamislar sag sol toplam 10 plastikten sadece soldaki 1 adet plastik kopmus.
    Demek istedigim yanlis bir uygulama, 50km uzeri hiz fln gibi bir sey yapmis olabilirmisiniz? Bu urunler bu kadar mi kotuler ? Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnrps -- 3 Ocak 2015; 16:31:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi günler,bende sizin gibi you tube deki videoları izleyerek aldım,takması kolay pratik diyerekten,karlı yoldaki hızım 30-40 km arası idi,10 tane değil 8 tane tak git takmıştım,önce kötü bir yanık kokusu duydum kokuyu önemsemeyip aracımı sürmeye devam ettim,sonunda gelen kokulara dayanamayıp aracımı durdurduğumda 3 tanesinin koptuğunu gördüm,gittiğim mesafede 1 km bile değildi,tavsiye etmem,ama yinede son karar sizin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

iyi günler,bende sizin gibi you tube deki videoları izleyerek aldım,takması kolay pratik diyerekten,karlı yoldaki hızım 30-40 km arası idi,10 tane değil 8 tane tak git takmıştım,önce kötü bir yanık kokusu duydum kokuyu önemsemeyip aracımı sürmeye devam ettim,sonunda gelen kokulara dayanamayıp aracımı durdurduğumda 3 tanesinin koptuğunu gördüm,gittiğim mesafede 1 km bile değildi,tavsiye etmem,ama yinede son karar sizin..

anladım sayın sensei111, çok teşekkürler.
    Yanlış uygulama derken, mesela bu tak gitt lerin sadece çelik jantlara takıldığı diğer saç jantların tak gitt leri kestiği uyarısına göre demiştim. Demek ki öyle bir durum yokmuş, normal çelik jant larda bile bu kadar kolay kopabiliyormuş.

Sanıyorum bende tercihimi, her ne kadar takılması zor bir ürün olsa da asfalt ve toprak-kar-buz yollar üzerindeki başarılı performansı nedeniyle Snowwolf Classic ve benzeri gibi bir üründen kullanacağım.

• BENDE ZİNCİR TAKMAYLA İLGİLİ BAŞIMA GELENLERDEN DOLAYI DAHA PRATİK BİR ŞEY BULMAK İÇİN YOLA ÇIKTIM VE BUNU BULDUM..SIRF PRATİK OLMASINDAN DOLAYI TERCİHİMDİ AMA KULLANDIĞIMDA HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI...EVİN ÖNÜNDEN ÇIKARKEN 6 TAKMIŞTIM VE YERDE KARIN ARKASINDAN OLUŞAN BUZLU BİR BİR KAR VARDI...KÜÇÜK BİR ZORLAMA VE PATİNAJDA HEMEN 4 TANESİ KOPTU GERİ KALAN 2 TANESİ DE YOLDA KOPTU...KÖRÜ KÖRÜNE KARALAMAMAK İSTEMİYORUM BELKİ BENİM JANTTANDA KAYNAKLI OLABİLİR BELKİDE BUZLU YOLA UYGUN OLMAYABİLİR AMA SATICI DA BUNUNLA İLGİLİ HİÇBİR AÇIKLAMA YOK...GENELDE VİDEOLARI İZLEDİĞİNİZDE YENİ YAĞMAKTA OLAN KARDA TAKIYORLAR VE KULLANIYORLAR O ZAMAN KAR YUMUŞAK OLDUGU İÇİN ÜRÜN O KADAR ZORLANMIYOR VE RAHAT KULLANILABİLİYOR...BEN TAVSİYE ETMİYORUM AMA İLLA Kİ ALACAĞIM DİYEN ARKADAŞ VARSA SATICIYA DANIŞSIN JANTLARLA İLGİLİ VEYA HANGİ YOL DURUMLARINDA KULLANILACAĞI İLE İLGİLİ...
  • gereksiz maceraya girmeye gerek yok bence en iyisi kar lastiği alıp keyfini sürmek.
  • Arkadaşlar bende Captiva aracıma sırf pratik olduğu için ve internette videolarını gördüğüm için geçe sene Tak Gitt almıştım. Geçen sene kullanma gereksinimi olmadı. Bu sene ise 2 kez kulandım. Kış lastiğim olmadığı için ve yaz lastiklerim nerdeyse bitmek üzere olduğu için çok kayıyardu. İlkinde kara saplanan Chraysler Grand Voyager ı çekerken kayması üzerine taktım ve çektikten sonra geri çıkardım. Baya zorlandılar ama kopma veya deformasyon olmadı. ikincisinde ise kendime gereksiz güvenerek araziye çıktım ve kara çakıldım. Ordan çıkmak için arkalara 3 er tane taktım ve çıkardı beni ordan. sonrasında üzerinde 1 km kadar yol yaptım. Sorun yoktu yine. Ben çok pratik buldum ve işe yaradığını düşünüyorum. Kısa süreli ihtiyaç halilnde pratik bir çözüm arıyorsanız ben tavsiye ederim.
    Şunu da eklemek isterim; ikinci taktığımda sökmek için durduğumda bir tanesini taktığım yerde unuttuğumu fark ettim ve dönemedim. Toplam 9 tane kaldı. 18 jantlı aracıma bir tekerde 4 tanenin az gelebileceğini düşündüm ve firma ile tekli satın almak için mail yoluyla irtibata geçtim. Kısa sürede döndüler bana ve ücretsiz bir tane gönderebileceklerini söylediler. Bugün geldi ücretsiz kargo ile. Firmanın bu tutumu da hoşuma gitti açıçası. Hem ürünlerinin arkasındalar, hemde müşteri memnuniyetini önemsiyorlar diye düşünüyorum ben.

• Bu tür şeyler ÇEKİŞ arttırıcı geçici çözümlerdir. Fren performansı yine yazlık lastiğin kendi performansı olacak, arkalar kışlık olduğu için arkadan kaymalar devam edecektir. Ya da atıyorum bir virajda merkez kaç yüzünden dışarı savrulacaksınız. Karın az yağdığı yerler de ve kışlık lastiği olup da kendini kara saplamayı becermiş kişiler için geçici çözüm olarak değerlendirilebilir. Kışlık lastiklere zincir takılmıyor çünkü zarar veriyor lastiğe.
  • Sitesini inceledim kullanımı kolay ve değişik bir tasarım gibi duruyor. Fakat işlevselliği nedir? Zincirin yerini tutmaz gibi geliyor.
  • Paranızı sokağa atmayın, Türk malı değil italyanların yaptığı ürünün çakması aşırı kalitesiz. İlk kez kullanmaya çalışmama rağmen parçalandı. Kesinlikle önermiyorum. Aklınız varsa farklı alternatiflere yönelirsiniz.
  • ARKADAŞLAR 2 SENE ÖNCE ALDIM ORJİNAL TAK GİTT KAR PALETİNİ KULLANDIM. BU SENEDE ÇİN'DEN ÇAKMASINI YANİ TAKLİTİ SAHTESİ GETİRMİŞLER SAKIN ALDANMAYIN! ÇOK ÇABUK KOPUYOR VE KIRILIYOR AUTO CSI ÜRÜN OLARAK SATIYORLAR,BEN BU ÜRÜNÜ TAK GİTT MARKASI OLARAK ALDIM ÜZERİNDE TAKGİTT YAZMAYAN ÜRÜNLERİ ALMAYIN VE ÇANTASININ ÜSTÜNDE GARANTİ BANTI VAR KANDIRILIRSINIZ. PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN SİZE YARDIMCI OLABİLECEK BAŞARILI,GÜVENİLİR ÜRÜNLERİ İNTERNET SİTESİNDEN BÜTÜN CEVAPLARINIZIN CEVABI MÜMKÜNDÜR ;www.takgitt.com KALİTELİ VE BAŞARILI BİR ÜRÜN.KOPAN ÜRÜNLERİN ALAKASI YOKTUR BENCE GOOGLEYE TAKGİTT KARPALETİ VİDEOSUNU İZLEYİN BENCE
     TAK GİTT  (KAR PALETİ) TAK GİTT  (KAR PALETİ) TAK GİTT  (KAR PALETİ) TAK GİTT  (KAR PALETİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikemoon -- 29 Aralık 2015; 15:03:08 >

• NEW TAK GİTT Kar, Çamur ve Kum üzerinde üstün ve güvenli yol tutuşu sağlar. Kolay montajı ve dayanıklılığı tercih sebebidir. Takılması ve sökülmesi çok pratiktir ,maksimum 2 dakika içinde lastiklere uygulanabilir. 1 dakika içinde sökülebilir.Zaman ve üşümeye son verir.
    - TAK GİTT, ABS sistemine, ön takımlara , lastiklere ve asfalta kesinlikle zarar vermez.
    - TAK GİTT, Aşırı sesli , keyifsiz ve yavaş yolculuklara son verir.
    - TAK GİTT, Sürtünme dayanımı yüksek özel malzemeden üretilmiştir.
    - TAK GİTT en önemli özelliği birbirinden bağımsız çalışır, diğer Zincir vb. ürünler koptuğu zaman araca zarar verdiği gibi , harekete devam etmeside mümkün olmaz.
    - TAK GİTT aynı zamanda aracınız kum ve çamura saplandığında da en önemli özelliklerinden olan kavrama ,tutunma ve dayanıklılık yapısı ile en zorlu zemin şartlarında hareket kabiliyeti sağlar.
    - TAK GİTT, Sektöründe en hafif ve küçük olan üründür. Taşıma çantası ile yer kaplamaz. Ortalama ağırlığı 3 kg. ın altındadır.
    - TAK GİTT, Üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Arkadaşlar TAK-GİTT karpaletinden bende aldım.Bilgilendirme amacıyla yazıyı paylaşmak istedim. Sürüş, yol tutuşu olarak zincirden kat kat iyi. Kolay sökülüp takılması tercih sebebim oldu. Firmanın duyarlılığıda çok hoşuma gitti. İlgili ve mallarının arkasında duruyorlar. Anında geri dönüş ve olası bişey de yardımcı oluyorlar. Piyasada satılan tek kullanımlık malları alıp paranızı çöpe atmayın derim.
    Herkese iyi günler dilerim.

• Güzel reklam yapmışssınız da kendi sitesinden satış yok. Nerden alacağız

@mikemoon , @eMRe_Dmrc
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABCdiküçgeni

Güzel reklam yapmışssınız da kendi sitesinden satış yok. Nerden alacağız

@mikemoon , @eMRe_Dmrc

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/tak-gitt-turkiyenin-her-yerine-ucretsiz-196325233

05345700119 - 05307337619 NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eMRe_Dmrc -- 29 Aralık 2015; 23:31:36 >
  • eMRe_Dmrc kullanıcısına yanıt
    http://www.takgitt.com/iletisim.asp İletişimdeki numaradan da satış var. Arayın yardımcı olacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eMRe_Dmrc

http://www.takgitt.com/iletisim.asp İletişimdeki numaradan da satış var. Arayın yardımcı olacaklardır.

kardeşim bari nickini değiştir ki şirket sahibi oldugun anlasilmasin :) demircioglu grup
  • quote:

Orijinalden alıntı: NayKK

quote:

Orijinalden alıntı: eMRe_Dmrc

kardeşim bari nickini değiştir ki şirket sahibi oldugun anlasilmasin :) demircioglu grup

Teşekkür ederim beni onurlandırdınız. Keşke benimde böyle bir şirketim olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eMRe_Dmrc -- 1 Ocak 2016; 17:21:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu ne la adamlar reklam yapıyor forum da resmen.
  • Yalnız bu son ürün kaliteli birşeye benziyor.Üzerinde demirler olduğu için zincir gibi etkisi olur diye düşünüyorum.
  • Videolarda losing my religion çalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABCdiküçgeni

Güzel reklam yapmışssınız da kendi sitesinden satış yok. Nerden alacağız

@mikemoon , @eMRe_Dmrc

Firma yetkilileri forumda reklam yaptırtıyor sanırsam konuya girmeden önce kar paleti dediklerinde iş makinalarındaki,tanklardaki gibi çarklı bir sistem bekliyordum bunlardan bir cacık olmaz arkadaşlar.Kar paleti bu değil kar paletinin minyatürü şudur;

TAK GİTT  (KAR PALETİ)

Dip not : Bunların fiyatları baya tuzlu yalnız pratik olmasının da verdiği avantaj sayesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 5 Ocak 2016; 18:26:27 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.