Şimdi Ara

Tamamına kredili araba almak mümkün mü ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
5.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: attci

quote:

Orijinalden alıntı: 19onur19

quote:

Orijinalden alıntı: attci

Aracın tamamına kredi çekmek hem mantıksız, hemde dinen uygun değil.
    Belli bir miktar biriktir.bu birikenle işini görecek aracı al.ilerleyen zaman ve şartlarda istediğini alırsın.

Ne yani daha az kredi cekersen bisey yok tamamina cekersen olmaz uygun deil gunahmi

Böyle anlanacak şekilde yazmamıştım.yani.dikkat.azıda çoğuda. Kredi faiz.yanlış.
    Kastımız budur.idare eden araba alınır eldeki para ile.ilerleyen zamanda nakit para ile istenen alınır.

Ben anladim hocam ne demek istediginizi o yuzden yazdim benim bile aklima baska turlu geldiyse herkez oyle dusunebilir yanlis anlama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarıyla 50.000 tl nin altındak araçların%70 i, 50.000 tl nin üstündeki araçların %50 sine kadar bankalar taşıt kredisi verilebiliyor
  • Sıfır araç için: Fatura bedeli bellidir, belli bir kısmını taşıt kredisi, geri kalanını (muhtemelen kendi üzerinize çıkmaz, eş, anne-baba vs. üzerinde) tüketici kredisi olarak alabilirsiniz.

İkinci el araç için: İkinci el araç kredilerinde genelde faiz oranı tüketici kredisine benzer durumda oluyor, o sebepten tamamını tüketici kredisi çekmek en mantıklısı. Bu sayede aracınızın üzerinde rehin de olmaz, ilerde ödeyemezseniz veya başka bir yere paranızı aktarmak isterseniz doğrudan satışını yapabilirsiniz.
  • git ihtiyaç kredisi çek peşinat kadar.kalanı da oto kredisi.aylık ödemeleri maaşının belli bir yüzdesini geçmiyorsa 2 ye bölünmüş şekilde tamamını kredili alabilirsin.
  • Belki alirein ama nasil odersin onu bilemeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carleon92 kullanıcısına yanıt
    İkinci el arıyorsanız galeriler 10-15.000 TL ye kadar arabaları kredi kartına taksitle veriyorlar.

Pazarlık durumuna göre fark filanda vermiyorsunuz.

Misalen 8.000 TL lik bir arabayı ayda 1.000 1.000 taksitle alabilirsiniz.

Yok sıfır araba olsun diyorsunuz 36.000 TL ye Fiat Linea Classic alırsınız.

Pazarlık yaparak 6.000 TL nakiti düşüre bildiğiniz kadar düşürün.

Örneğin 3.000 TL ye geri kalan 30.000 de ayda 1.000 1.000 ödersiniz.
  • 2. el için 5 yaşından daha büyük olmamak kaydı ile taşıt kredisi çekip araç alabilirsiniz. Banka taşı kredisini aracın kasko değeri üzerinden veriyor yanlış bilmiyorsam. Peşinat ödemenize gerek olmayabilir.
    5 yaşından daha büyük araçlar için ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz ancak faizi taşıt kredisinden daha fazladır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.