Şimdi Ara

TANER GÖDE İÇİN İMZA KAMPANYASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
4.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taner abi zeki biridir. 13 sayfa onu sevenler geçmiş olsun dileklerini iletirken 2-3 hırt için pire için yorgan yakmaz. Belkide çok sinirlendi ve hakaret edecekti kendine yakıştıramadı forumdan ayrıldı. Yada her sabah sorumluluğu varmış gibi bizleri her konuda bilgilendiriyordu. Biraz nefes almak istemiştir. Bizleri kısa sürede özler ve döner geri :) gönlünüzü ferah tutun :)
  • Gerçekten bilgisi görgüsü ve tecrübesiyle forumda yazılarını keyifle okuduğum insanlardan birisi.Taraflı tarafsız herkes onun bilgi birikiminin farkında.Uamarım tekrar forumda yazmaya devam eder.
  • Taner abi ne kadar ayıldığını az çok tahmin eder sanırım. Pire için yorgan yakmaya gerek yok...
  • forumda çok aktif yer almasam da yazdıklarını keyifle okuyorum Taner Bey'in.
    umarım bu kararından vaz geçer.
  • Arkadaşlar forum son günlerde gerçekten en kötü zamanlarını yaşıyor. Bu foruma üyeliğimi sadece otomobil genel bölümü için almıştım. Gerek 15 yaşındaki çocukların açtıkları konular,gerekse sıradan forumlarda yer alan herkes yediği en yüksek cezayı yazsın, garajınızda ne var gibi konular yüzünden forumun seviyesi düşmüştür. (örnek verdiğim başlıkları açan arkadaşlar alınmasın lütfen daha aklıma gelmeyen bunların benzeri bir çok konu var) Buna ek olarak, tarafsız ve sorgulayıcı tavırlarımız gün geçtikçe katılan yeni üyelerin takım tutar gibi marka fanatikliği yapmasından dolayı azalmakta. Eskiden burada okuduğum şeyleri rahatlıkla arkadaşlarımla paylaşabilirken, bir yakınım araba tavsiyesi isterken bunları belirtirken şimdilerde iki kez düşünüyorum ve internette yeniden araştırma gereği duyuyorum. Kendim bile günde en az 1 saatimi ayırdığım foruma artık günde 1 kez tıklıyorsam, başkalarından bunu istememin çok da samimi olmayacağını düşünüyorum.Bu sebeplerden ötürü kimsenin gidişiyle alakalı olarak onlara dön demeye hakkımız olmadığını düşünüyorum. Amacım herhangi bir polemik yaratmak değildir, yalnızca içimden geçenleri söylemek istedim; teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oznklckp -- 5 Haziran 2011; 21:52:26 >

• bi konuda zilyon tane yorum var ise taner göde nin yorumunu okumam yeterli gelecektir
  • Yazdıklarımızı sadece bu forumdakiler değil, arama motorları aracılığıyla ihtiyacı olan herkes okuyabiliyor. Taner Abi gitmekle sadece bizi değil binlerce kişiyi de yazılarından mahrum bırakıyor.

Pireye kızıp yorgan yakmak yakışmaz ona...

Duydum ki bizi bırakmaya azmediyorsun etme
    Başka bir yar başka bir dosta meylediyorsun etme

Sen yadeller dünyasında ne arıyorsun yabancı
    Hangi hasta gönüllüyü kasdediyorsun etme

Çalma bizi bizden bizi gitme o ellere doğru
    Çalınmış başkalarına nazar ediyorsun etme

Ey ay felek harab olmuş alt üst olmuş senin için
    Bizi öyle harab öyle alt üst ediyorsun etme

Ey makamı var ve yokun üzerinde olan kişi
    Sen varlık sahasını öyle terk ediyorsun etme

Sen yüz çevirecek olsan ay kapkara olur gamdan
    Ayın da evini yıkmayı kastediyorsun etme

Bizim dudağımız kurur sen kuruyacak olsan
    Gözlerimizi öyle yaş dolu ediyorsun etme

Aşıklarla başa çıkacak gücün yoksa eğer
    Aşka öyleyse ne diye hayret ediyorsun etme

Ey cennetin cehennemin elinde olduğu kişi
    Bize cenneti öyle cehennem ediyorsun etme

Şekerliğinin içinde zehir zarar vermez bize
    O zehiri o şekerle sen bir ediyorsun etme

Bizi sevindiriyorsun huzurumuz kaçar öyle
    Huzurumu bozuyorsun sen mavediyorsun etme

Harama bulaşan gözüm güzelliğinin hırsızı
    Ey hırsızlığa da değen hırsızlık ediyorsun etme

İsyan et ey arkadaşım söz söyleyecek an değil
    aşkın baygınlığıyla ne meşk ediyorsun etme

• quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

Taner abi dönmeli forumu bırakmamalı. Olayı bilmiyorum ama o densizlerin banlanması için de bi imza kampanyası başlatsan iyi olur.

Konuyu inceledim.
    Fakat arkadaşlar ne Taner Göde'ye (kendisiyle muhabbetim yoktur) nede başka birilerine hakaret, alçaltıcı vs kelimeler sarfetmemiş gördüğüm kadarıyla.

Bu kadarda sert ve taraflı olmak gerekmiyor.

O kişileri banlamak ile bu tür kişilerin kökünü kazıyamayız.
    O tarzda insanlar hayatın her bölümünde var ve var olmayada devam edecektir.

Bize düşen o tarz insanları topluma kazandırmak, gerekirse hiç uymamak.

Taner Göde'yi tanımam şahsen.
    Oturup karşışıklı konuşmuşluğum hatta herhangi bir mesajına alıntı yaptığım dahi yoktur.
    Fakat kendisini forumdaki yazılarından tanıdığım kadarıyla sevdim.
    Düşündürücü, ahlaklı bazen komik bir o kadarda bilgilendirici buluyorum mesajlarını.
    Bundandır ki takip ediyorum kendisini.

Ve diyorum ki Taner Göde 3-5 haddini bilmez, toplumdan gerekli ilgiyi görememiş, dışlanmış hayatta istediklerini elde edememiş bu tarz sanal ortamlarda aslan kesilen ve hatta bazı şahsiyetleri çekemeyen tipler yüzünden forumdan uzaklaşma kararı alacak kişilerden değil.
    Elbette ki geri dönecektir.

Yazdığı yazıları tekrar okumak dileğiyle.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 5 Haziran 2011; 22:04:59 >

• taner abi pire için yorgan yakılmaz, dön gel...
  • Kendisini şahsen tanımasamda değer verdiğim bir insan ve forum için önemli bir unsurdur. Bir iki kendini bilmez yüzünden bizleri bırakmamasını umuyorum
  • taner abim nerelere gittin sen ? ben okullar tatil olsunda otomobil genelde harıl hurul petrolkafalık yapalım. google amcayı son raddesine kadar çalıştırcaktık incik boncuğunu bulup tartışcaktık. okuyupta anlamıyacağımız ingilizce almanca makalelerin özetlerini sorcaktık, ne demek istiyo diye sorcaktık. oldumu şimdi ? vakti zamanında sen öğüt verirdin bu forumu bırakıp gidicek olanlara gitmeyin derdin ? sevgimiz saygımız sonsuz sana bilesin. gelmessende hakkını helal edesin.
  • Taner "abi" bizleri yalnız bırakmaz.Abilik zor ve sabır gerektiren bir iştir.Abimiz sayesinde çok şey öğrendik ve öğrenecektik..Bizi yarı yolda bırakmaz.
  • Taner abimiz olmadan buralarında tadı yok
  • Hiç üşenmeden yazıyordu , bizde üşenmeden okuyorduk. Zannetmiyorum gittiğini. Tekrar aramızda olacak inşallah.
  • taner beyin yazılarını her zaman severek okudum bir kaç kendini bilmez yüzünden bırakmaz diye umuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade1978
    Yazdıklarımızı sadece bu forumdakiler değil, arama motorları aracılığıyla ihtiyacı olan herkes okuyabiliyor. Taner Abi gitmekle sadece bizi değil binlerce kişiyi de yazılarından mahrum bırakıyor.

Pireye kızıp yorgan yakmak yakışmaz ona...

Duydum ki bizi bırakmaya azmediyorsun etme
    Başka bir yar başka bir dosta meylediyorsun etme

Sen yadeller dünyasında ne arıyorsun yabancı
    Hangi hasta gönüllüyü kasdediyorsun etme

Çalma bizi bizden bizi gitme o ellere doğru
    Çalınmış başkalarına nazar ediyorsun etme

Ey ay felek harab olmuş alt üst olmuş senin için
    Bizi öyle harab öyle alt üst ediyorsun etme

Ey makamı var ve yokun üzerinde olan kişi
    Sen varlık sahasını öyle terk ediyorsun etme

Sen yüz çevirecek olsan ay kapkara olur gamdan
    Ayın da evini yıkmayı kastediyorsun etme

Bizim dudağımız kurur sen kuruyacak olsan
    Gözlerimizi öyle yaş dolu ediyorsun etme

Aşıklarla başa çıkacak gücün yoksa eğer
    Aşka öyleyse ne diye hayret ediyorsun etme

Ey cennetin cehennemin elinde olduğu kişi
    Bize cenneti öyle cehennem ediyorsun etme

Şekerliğinin içinde zehir zarar vermez bize
    O zehiri o şekerle sen bir ediyorsun etme

Bizi sevindiriyorsun huzurumuz kaçar öyle
    Huzurumu bozuyorsun sen mavediyorsun etme

Harama bulaşan gözüm güzelliğinin hırsızı
    Ey hırsızlığa da değen hırsızlık ediyorsun etme

İsyan et ey arkadaşım söz söyleyecek an değil
    aşkın baygınlığıyla ne meşk ediyorsun etme

Abim sen ne ettin boyle ya :D

• 2 gündür foruma giremiyorum.

Ne oldu da Taner Bey böyle bir karar aldı acaba ?
  • 1.Taner Beyin forumsan ayrılmasını istemem
    2.Forum da Taner Bey 2+2=5 dese evet evet diye onaylama sevdası peşinde koşanların çokluğundan
    en başta Tener Bey'in rahatsız olduğunu düşünüyorum.
    3.Özellikle Almanyadan bilgi dolu haberlerden mahrum kalmak istemem

4.Ne zaman forumda konu açabilmek için 700-800 post sınırı koyacaklar merak ediyorum.
    5.Yukarıda da bahsedilmiş forum hızla kalite kaybediyor ve sanırım buda büyk ölçüde yaş ile alakalı.
  • Sevgili Taner Bey ,
    Gerek bilgilendirici gerekse öğüt verici , zevkle, bıkmadan, usanmadan yazmış olduğunuz yazılarınızı tekrar görmek dileğiyle sizleri tekrar foruma bekliyoruz...

Bu arada yukarıda bir arkadaşımızında bahsettiği gibi , açılan gereksiz konular ( poşet çay önerisi v.b) forum için sıkıntı olmaya başladı . Umarım gerekenler yapılır...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.