Şimdi Ara

Tank kasmak isteyen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu sıralar pek giremediğim WOT ta tank kasmak iseyen zamanı olan ve kendine güvenen yardımcı oyuncu arkadaş arıyorum :) Çıkarlar karşılıklı olup hediye verilecektir. :)

Mesajlar özelden lütfen

• Müfreze mi yapmak istiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YOk direk obj260 ı alana para vericem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colt

YOk direk obj260 ı alana para vericem :)

görev tankı o yahu süper unicumlar bile müfreze ile aldıklarını söylüyorlar tek kasılcak kolay bir tank değil o görevler yokmu son görevler

7 bin hasar verip 7 bin de sektirmek 5 kill alıp 8bin hasar vermek hemde td ile çok zor çok

mükemmel ötesi bir tank orası ayrı tabi hangi oyunda görsem herkes tebrik ediyor aldığı için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 8 Mayıs 2015; 16:09:42 >

• arkadaşın biri serbest deneyimi dönüştür diyor :) Olmuyor öyle o kardeşim :))

evet bende onun için zaten ödül koydum eğer almak isteyen birisi olursa diye :)
  • UP, Güncel
  • pardon ama enayi mi arıyon bilader yoksa billur mu geçiyon.
    adam gider kendi kasar manyak mi senin hesabi kasacak.

• Paraya senin ihtiyacın olmayabilir. Ama oyun oynamak isteyen ve bununla para kazanmak isteyen de olabilir. Aslan parçası. Üslubuna dikkat et!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colt

Paraya senin ihtiyacın olmayabilir. Ama oyun oynamak isteyen ve bununla para kazanmak isteyen de olabilir. Aslan parçası. Üslubuna dikkat et!!!!

YASAK ASLANIM YASAKK.ANINDA HESABA BAN CAKARLAR.

• Yasak olan satış. geri kalan herşey legal.!!!
  • yasak diye bişi yok fakat hesabında ki sıkıntıları oyun firmasından hesabını soramazsın bunu da sen bileceksin

sonra ben bilmiyordum cart curt deyip ağlamıyacaksınız forumda olsun oyun firması desteğinde olsun.

keza arkadaş haklı zamanı olmayabilir zamanı olan ve yaparım diyen'e para karşılığı kastırabilir tabi karşılıklı güven var ise.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.