Şimdi Ara

Tank ve Support Rünleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 tane rün sayfası almayı düşünüyorum klasik ad ve ap sayfalarım var yeni aldıklarıma tank ve support rünleri dizmeyi istiyorum sizce nasıl olmalı bunlar?

• Tank: kirmizilar zirh sarilara zirh mavilere buyu direnci büyüklere can
    sup:aslinda ne oynayacagina bagli.nami janna tarzi mi yoksa thresh braum alistar gibi tankımsı herolar icin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

Tank: kirmizilar zirh sarilara zirh mavilere buyu direnci büyüklere can
    sup:aslinda ne oynayacagina bagli.nami janna tarzi mi yoksa thresh braum alistar gibi tankımsı herolar icin mi

ap sup oynamayı düşünüyorum tanklara tank sayfamla girerim
  • ben ap sup'lara da tankla girmeyi planlıyorum. Nami oynarken draven'den tek q ile tek yemek pek iç açıcı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

ben ap sup'lara da tankla girmeyi planlıyorum. Nami oynarken draven'den tek q ile tek yemek pek iç açıcı değil.

o da mantıklı aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anqelll

quote:

ben ap sup'lara da tankla girmeyi planlıyorum. Nami oynarken draven'den tek q ile tek yemek pek iç açıcı değil.

o da mantıklı aslında

Eğer dizmek istiyorsan ap support'lar için direk ap rünleriyle girebilirsin. Eskiden gold per s. kullanılırdı da şimdi gereksiz. Yani pek über support rünü yok.( nami , karma falan için)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Anqelll

quote:

o da mantıklı aslında

Eğer dizmek istiyorsan ap support'lar için direk ap rünleriyle girebilirsin. Eskiden gold per s. kullanılırdı da şimdi gereksiz. Yani pek über support rünü yok.( nami , karma falan için)

tamam sağol
  • Ap suplara tercihim

Kırmızı hybrid pen
    Sarı can
    Mavi bir sayfada cdr diğer sayfada mr (karma, annie gibi support varsa)
    Büyükler zırh

Dmg eksiği çekmiyorsun veya aşırı squishy kalmıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tan ründe büyüklere zırh sarılara can koymak daha avantajlı, bir üstteki arkadaşın ap sup rünüde gayet güzel bende bir benzerini kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.