Şimdi Ara

TARİH BÖLÜMÜ PUANLAR ARTARMI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tarih bölümünde bu yıl puan ve sıralamalar artarmı ( bu yıl öğretmenlikler açıldı belki düşmesinde etkili olabilir )

istediğim bölümden bin kişi öndeyim gelirmi sizce ? geçen yıl benle aynı puanı yapanla bin sıralama ondeyim

2012 2013 ve 2014 de 378 puan alanlar 26 bin filan olmuş 3 yıldada ama bir sene puanlar artıyor 1 sene azalıyor bu neye bağlı ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tapeles -- 8 Temmuz 2014; 18:42:26 >

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: tapeles

up
    yorum yapan yokmu up
  • dostum tarih puanları yükselmez düşer üstelik yeni açılan tarih bölümleride var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MartinEden1996

dostum tarih puanları yükselmez düşer üstelik yeni açılan tarih bölümleride var.

Aynı mantıkla Türkçe öğretmenlikleri de düşer der miyiz? Yeni açılanlar var mı bilmiyorum ama kontenjan artıyor.
  • quote:

dostum tarih puanları yükselmez düşer üstelik yeni açılan tarih bölümleride var.

hocam valla geçen yılla sıralamaları aynı kalsa bile yeter benim için :D
  • quote:

quote:

hocam valla geçen yılla sıralamaları aynı kalsa bile yeter benim için :D

Alıntıları Göster
    başka yorumu olan yokmu ??
  • quote:

başka yorumu olan yokmu ??

Alıntıları Göster
    up
  • @anarşist09 geçen sene ts den 340bin kişi sınava girdi bu sene 425-430 bin kişi girdi e haliyle türkçe öğretmenliğine talep fazla ya sabit kalır ya da yükselir.
  • hocam giren sayısı 60 bin daha fazla geçen yıla göre

ama 370 alan adam geçen yıla göre sıralaması bu yıl daha önde geçen yıla göre sıralamar az düştü çok giren oldu ama allta kaldılar
  • @tapeles giren çoğu kişi ölü yatırım diyorsun yani.eğer öyleyse türkçe puanları oynamaz.
  • sıralama ve puan olayı geçen yıla gore dustu hocam :D bu yıl geçen yıla gore 50 60 bin daha fazla kısı sozelden girdi ama ts-2de sıralamalar dustu :D ts-1 de arttı galiba
  • quote:

sıralama ve puan olayı geçen yıla gore dustu hocam :D bu yıl geçen yıla gore 50 60 bin daha fazla kısı sozelden girdi ama ts-2de sıralamalar dustu :D ts-1 de arttı galiba
    uppp yorumu olan yokmu *
  • quote:

uppp yorumu olan yokmu *

Alıntıları Göster
    upppp

• quote:

upppp

Alıntıları Göster
    upppp

• Kardeşim bende tarih düşünüyorum ve genel kani su ts2 puan ve sıralamalar dusecek
  • ayhankaldırım A kullanıcısına yanıt
    inşallah düşer ts-2 ama ts-1 artıcak gibi
  • quote:

Ts-1 10k artar mı tahminen iletişimlerde?
  • quote:

Valla ts2 artmasında az kalsada olur artacaksa da bari en fazla 3-5bin artsın muğla balıkesir edirne tekirdag arasında kaldım hangisini basa yazsam gelecek gibi çok kararsızim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhankaldırım -- 8 Temmuz 2014; 21:15:19 >
  • quote:

inşallah düşer kardeşim sabit kalsa bile yetiyo valla :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fa362 -- 8 Temmuz 2014; 21:15:50 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.