Şimdi Ara

Tartarini İle İlgili Bilmek İstedikleriniz!!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.549
Cevap
3
Favori
211.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAMLAR ÖNCELİKLE TARTARİNİ SEÇİMİNİZDEN DOLAYI SİZİ KUTLARIM ARACINIZA GELİNCE LAGUNALAR TARTARİNİ İLE ÇOK UYUMLU ÇALIŞIRLAR FRANSIZ ARAÇLAR DİYE BAHSETTİĞİMİZ ASLINDA PEGOUET MARKALAR BU YÜZDEN SİZİN ENDİŞELENMENİZ GEREKEN BİŞEY YOK BİZ PEGOUET MARKA ARAÇLARADA BU SİSTEMİ UYGULUYORUZ HERHANGİ BİR SORUN TEŞKİL ETMİYOR BEN ZATEN TAKAMIYORUZ DEMEDİM SADECE DAHA HASSAS MONTAJ YAPILMASI GEREKİYOR DEDİM TASARRUFLU GÜNLER......
    quote:

Orjinalden alıntı: ORFEON69

Ünal Bey merhabalar; Benim 98 model LAGUNA RXE 20 140'lık Volvo motorlu aracımda da Tartarini kit var. Henüz taktıralı 10 gün oldu ve performansta fark olmadığını gördüm, yakıt sarfiyatının da makul olduğunu gördüm. Merak ettiğm şey markaya göre yazılım var mı yoksa aracın genel durumuna göremi ayarlar yapılıyor. Eğer markaya göre yazılım yokta servis elemanı manuel olarak yapıyorsa bu ne kadar sağlıklıdır? Bir de Fransız arabalarının enejektörlerinin hızlı çalıştığını ve Lpg kiti enjektörlerinin buna yüksek devirlerde yetişemediğini yazmıştınız. LAGUNA da bir Fransız ve onda da böyle bir sorun olma olasılığı varmıdır.?Çok teşekkürler, İyi çalışmalar...

• SEVGİLİ KARDEŞİM ÖNCELİKLE TARTARİNİ SEÇİMİNDEN DOLAYI SENİ KUTLARIM FİRMA KONUSUNA GELİNCE BU İŞİ İSTANBUL' DA YAPTIRABİLECEĞİN TEK PROFÖSYONEL FİRMA SİLİVRİKAPI CAD.54/1 KOCAMUSTAFAPAŞA ADRESİNDEKİ TARTARİNİ ANA BAYİİ OKCAN OTOGAZDIR SELAMIMI SÖYLERSENİZ YARDIMCI OLURLAR TELEFON:0212 632 55 85 , ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN TASARRUFLU GÜNLER......
    quote:

Orjinalden alıntı: baltacı77

ünal usta bu orbay lpg senin referans verdiğin bir bayii mi tartarinide yeri yakın bize ama işçiliklerinden emin değilim cevap yazarsan sevinirim

• SELAMLAR SUBARULAR ÖZEL VE İTİNA GÖSTERİLMESİ GEREKEN MONTAJLARDANDIR HANGİ İLDE OLDUĞUNUZU YAZARSANIZ SİZE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM GÖRÜŞMEK ÜZERE....
    quote:

Orjinalden alıntı: abzektsey

ünal bey sonunda kararı verdim tartarani taktırıyorum fakat aklımı karıstıran bır sey var aracım subaru ımprezza 1.6 4x4 turbo yok boxer motor olması sonucu nasıl etkıler uyum sorunu olurmu merak edıyorum
  • ünal usta tavsiye ettigin üzere yarın gıdıp uludag otomatıvde lpg yı taktırıyorum ankarada
  • ünal usta bu eko66 gibi yakıt tasarruf aparatları var lpg li araçlarda % 25 yakıt tasarrufu sağlıyormuş bunlar ne derece doğru ve arabaya bir zararı varmıdır bunların
  • SELAMLAR EĞER BU TÜR CİHAZLAR İŞE YARASAYDI İNSANLAR BUKADAR PARA VERİP LPG TAKTIRMAZLARDI DÜN E.........AK TAKILI BİR ARACA LPG TAKTIK ARAÇ SAHİBİ YOK KARDEŞİM HEPSİ ÜÇKAĞIT BUNLARIN BİR İŞE YARAMIYOR DEDİ SİZ GERÇEK TASARRUF YAPMAK İSTİYORSANIZ ZAMAN GEÇİRMEDEN SİLİVRİKAPIYA GİDİN VE SİSTEMİNİZİ TAKTIRIN TASARRUFLU GÜNLER.....
    quote:

ünal usta bu eko66 gibi yakıt tasarruf aparatları var lpg li araçlarda % 25 yakıt tasarrufu sağlıyormuş bunlar ne derece doğru ve arabaya bir zararı varmıdır bunların
  • ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM CELALETTİN BEYE ANTALYA OKCAN DAN ÜNAL BEYİN SELAMI VAR DERSENİZ SEVİNİRİM,ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.....
    quote:

Orjinalden alıntı: abzektsey

ünal usta tavsiye ettigin üzere yarın gıdıp uludag otomatıvde lpg yı taktırıyorum ankarada

• SELAMLAR HANGİ İLDE OLDUĞUNUZU YAZMAMIŞSINIZ ,YAZARSANIZ SİZE TARTARİNİ LPG DÖNÜŞÜMÜNÜ SORUNSUZCA TAKTIRABİLECEĞİNİZ MONTAJ ATÖLYESİNİ YAZARIM ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.......
    quote:

Orjinalden alıntı: ERCİ01

arkadaşlar bende benzin fiyatklarından illallah ederek lpg sistemine
    geçmeyi düşünüyorum
    arabam GOLF 4.
    arabama hangi sistemin olucanı,
    ,sorunsuz montajın nerede yapılcanı,
    başımın ağrımayacagı bi yer biliyorsanız lütfen bana haber verin!!!

• teşekkürler ünal bey. Bir hafta kullanıp buraya yazmayı düşünmüştüm. 1 haftadır kullanıyorum memnunum. bugün de köye gittim geldim çekişte sorun olacak mı diye merak ettim. yokuş bir yoldu. sorun olmadı çok şükür. takıldığı gün 25 ytl'lik gaz almıştım. ama bununla 140 km yol yaptım.ilk kullanım olduğu için mi bu kadar yakmış olabilir.
  • ünal usta bugun arabayı aldım uludağ otomatıvdekı arkadas lar sagolsunlar cok ılgılendıler hepsıne tessekkur ederım arabanın cekısın de herhangı bır problem yok gayet ıyıydı ınsallah boyle devam eder herhangı bır ses falan da gelmıyo ole dızel gıbı falan calısmıyor araba bakalım yakıt konusu ne olacak fulledım denıcem daha sonra onuda yazarım ustam bıde sorum olacak sımdı araba eskısehır plaka benım ustume degıl ama elımde vekalet var sımdı ruhsata ısletmek ıcın benım eskısehıre mı gıtmem gerekecek sızdırmazlık muayene falan ankarada yapılabılıyomus ama ruhsata ısletmem ıcın eskısehıre gıtmem gerekıyomus varmı bır kolayı bı acıklarsan sevınırım
  • HAYIRLI OLSUN EN KOLAY YOL PLAKAYIDA DEĞİŞTİRMEK OLUR BAŞKA ÇARESİ YOK....
  • SELAMLAR ŞUANKİ YAKIT TÜKETİMİNİZ NORMAL ARACI SİZDE TEST EDEREK KULLANMANIZDAN ÖTÜRÜ BÖYLE BİR YAKIT TÜKETİMİ ÇIKIYOR AYRICA 25 YTL İLE SAĞLAM BİR HESAP ÇIKMAZ DEPONUZU DOLDURARAK HESAPLAMANIZ GEREKİYOR.....
  • ,İŞTE TARTARİNİ FARKI SAATE 140 km/h SÜRATLE GİDEN BİR ARAÇ,LPG MONTAJI TARAFIMIZCA YAPILAN BİR TİCARİ TAKSİYE ARKADAN ÇARPIYOR VE ARACIN DURUMU PM DEN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalgedik -- 14 Mart 2007; 18:25:59 >
  • YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.....
  • ya ünal usta ben tartarini takdıracamda kafam karıştı başka bir forumda adam renaultta en iyisi landi renzo dur diyo herkesde lpg- araç uyumu gibi bir uyumdan bahsediyo ??????
    ama hepsi bir tarafa ben en çok arabanın elektronik aksaamına bir şey olacak diye korkuyorum birde geçen gün tam takdırıp birgünde hallederim diye düşündüm muameleciyi aradım arabayı alırken işlemleri yaptırdım yer adam 365 ytl dedi uyuz oldum ben öğretmenim zamanım da yok o işi ne yapacam bilemiyorum?????????????
  • usta bugün gittim okcan otoya cok iyi ilgilendiler selamınızı söyledim maddi manevi yardımda bulundular
    ayın beşinde maas alınca takdircaz inş. işlemlerimide kendim yapcam mecburen teşekkürler hersey için
  • ünal bey ilk takıldığında 25 ytllik almıştım. o bitince depoyu doldurdum. 68 ytllik aldı şu an 200 km yaptım. bakalım kaç km yetecek bekliyorum. selamlar. yardım ve tavsiyelerin için teşekkürler
  • bir hafta once tartarını sıralı sıstem taktırdım suanda yakıt olayından cok memnunum sehır ıcı ve sehırler arası denedım umdugumdan cok ıyı cıktı.sımdı unal usta araba subaru daha once de yazdım suan araba benzınden gaza gecıste araba hareket halındeyken hafıf sılkeleyıp oyle gaza gecıyor fakat araba yerınde duruyoken veya debrıyaja bastıgımda gaza gecıs yaptıgında araba stop edıyor araba ısındıktan sonra bu problem olmuyor fakat bu seferde araba rolantıde calısıyorken cok tıtreme yapıyor sebebı ne olabılır hafta sonu servıse goturucem ama bır on bılgı edınırsem ıyı olur
  • ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.....
    quote:

usta bugün gittim okcan otoya cok iyi ilgilendiler selamınızı söyledim maddi manevi yardımda bulundular
    ayın beşinde maas alınca takdircaz inş. işlemlerimide kendim yapcam mecburen teşekkürler hersey için
  • Kocaeli de bayii ve telefon numarısı varmı?kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.