Şimdi Ara

Tartarini İle İlgili Bilmek İstedikleriniz!!!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.549
Cevap
3
Favori
211.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ELAZIĞ TARTARİNİ YETKİLİ SERVİSİ DİNÇERLER OTOMOTİV TEL:0424 224 09 73 ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN....
    quote:

Orjinalden alıntı: riddick23

arkadaşı ben elazığda oturuyorum 94 model şahinim var lpg takmayı düşünüyorum hangi modeli tavsiye ediyorsun ve fiyatını öğrenebilirmiyim (kurulum herşeyi içinde)
  • SELAMLAR TARTARİNİ SEÇİMİNİZDEN DOLAYI TEBRİK EDERİM ARACINIZ TARTARİNİ İLE SONDERECE UYUMLU GÖNÜL RAHATLIĞI İLE TAKTIRABİLİRSİNİZ TARTARİNİ İZMİR YETKİLİ BAYİİMİZ ANI OTOGAZ TEL:0232 462 82 20 ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN TASARRUFLU GÜNLER......
    quote:

Orjinalden alıntı: PAVİ

ünal bey iyi akşamlar....
    2000 model renault 19 1.6e Alize aracımız var. Araç 80.000 km'de.İzmir-Tire'de oturmaktayız.Buradan diğer arkadaşlarla yazışmalarınızı dikkatle takip ediyorum.Aracımıza bu sistemi taktırabileceğimiz en yakın bayiniz nerededir? ve maliyeti ne olabilir..Bir de bu model araçlarla ilgili sıkıntı yaşadınız mı? Şimdiden teşekkürler.
  • HANGİ İLDE OLDUĞUNUZU YAZARSANIZ YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM SAYGILAR....
    quote:

Orjinalden alıntı: abavf

Ünal Ustam size bir sorum olacak.

Aracım karbüratörlü ve Tartarini kullanıyorum. Gaz sızdırmazlık raporuna gittiğimde
    aşağıdakileri düzeltmemi söylediler. KONTROL FORMUNDAN AYNEN YAZIYORUM

SIZDIRMAZ ODACIK / HAVALANDIRMA UYGUN DEĞİL
    1-Sızdırmaz odacık ECER 67.01(Yeni Montaj)/ ECER67/ TSE li değil
    2-Sızdırmaz odacık Sağlam, tam ve görev yapabilecek durumda değil
    3- Sızdırmaz odacık Kapağı sağlam ve uygun değil
    4 Sızdırmazlık Elemanı(Oring) Sağlam / Görev yapabilecek Durumda değil

-Havalandırma hortumları çelik vidalı kelepçe ile kelepçelenmemiş

-Bir de gaz ayar vidası bağlantılarında lpg kaçağı var yazıyor.

İlk 4 madde gaz odacığının değişmesini gerektiriyor sanırım. Çünkü kontrolü yapan mmo elemanı ordaki çatlağı gördü bunu değiştir dedi. Yetkili servisteki usta ise bunun çok işi var 100 milyon civarını bulur dedi. HAlbuki gaz odacığı 35 milyon. Sistemin tamamı 650 milyona monte edilirken iki-üç küçük şey için 100 milyon çok fahiş bir ücrete benziyor.

Sizden ricam yukardakiler kaça malolur ustalıkla birlikte.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

• 1.590 YTL fiyat nasıl arkadaşlar ?
  • HANGİ İLDESİNİZ VE HANGİ MARKA İÇİN BU FİYATI VERDİLER ??
    quote:

Orjinalden alıntı: sprachen

1.590 YTL fiyat nasıl arkadaşlar ?
  • Ünal BEy ben Ankaradayım. Tartariniden çok memnunum ama bukadar az bir şey için fiyat fazla geldi. Ayrıca sızdırmaz odacık dışında pek ciddi bir iş de yok gözüküyor.
  • SEVGİLİ KARDEŞİM HANİ MONTAJ YAPTIRACAK OLSAN YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞAYIM DİYECEM AMA ŞİMDİ İŞÇİLİK KONUSUNDA SANA YARDIMCI OLAMIYORUM KUSURA BAKMA...
    quote:

Orjinalden alıntı: abavf

Ünal BEy ben Ankaradayım. Tartariniden çok memnunum ama bukadar az bir şey için fiyat fazla geldi. Ayrıca sızdırmaz odacık dışında pek ciddi bir iş de yok gözüküyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: unalgedik

HANGİ İLDESİNİZ VE HANGİ MARKA İÇİN BU FİYATI VERDİLER ??
    quote:

Bursadan, tartarini için alınan fiyattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprachen -- 5 Mart 2007; 16:20:15 >
  • GÜZEL FİYAT BENCE ZAMAN KAYBETMEDEN TAKTIRIN.....
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: unalgedik

HANGİ İLDESİNİZ VE HANGİ MARKA İÇİN BU FİYATI VERDİLER ??
    quote:

Bursadan, tartarini için alınan fiyattır.

• kampanyada zaten şu an..

Gür Oto Gaz nasıldır bilirmisin..

Zovalli = 1700

Tartarini = 1590 hangisini taktırsam kararsızım
  • KARDEŞ SANA ŞUKADAR SÖYLEYEYİM ANTALYADA ZAVOLLİ 1350 YTL TARTARİNİ İLE KIYAS BİLE EDİLEMEZ GÜR OTO İSE KONUSUNDA SON DERECE UZMAN VE DENEYİMLİDİR AYHAN BEYE SELAMLARIMI İLETİRSENİZ YARDIMCI OLUR BENCE ZAMAN KAYBETMEDEN SENDE TARTARİNİ AİLESİNE KATIL DERİM ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN TASARRUFLU GÜNLER ......
    quote:

kampanyada zaten şu an..

Gür Oto Gaz nasıldır bilirmisin..

Zovalli = 1700

Tartarini = 1590 hangisini taktırsam kararsızım
  • slm usta bugün aracımı okcan otoya bıraktım inş yarın veya öbür alcam yarın bayagı bir yoğunmuş belki yetişmez dedi bende geç olsun sağlam olsun dedim inş iii olur da benzin göstergesine bakmadan rahat rahat gezeriz birde usta h.sonu uzun yol yaptım araç 9 litre yakıyo
    bunu %10 artırıp 1.420 ile çarpınca 150 bine düşüyo doğrumudur bu hesap
    aslında sorun olmasında araçta 20 30 fazla olsun
  • SELAMLAR ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN YAPTIĞINIZ HESAP AŞAĞI YUKARI DOĞRU UZUN YOLDA YAKLAŞIK OKADAR YAKAR ARTIK SİZİNDE TASARRUFLU GÜNLERİNİZ OLACAK,MEMNUNİYETİNİZİ VE ŞİKAYETLERİNİZİ YAZMAYA DEVAM EDERSENİZ SEVİNİRİZ GÖRÜŞMEK ÜZERE.....
    quote:

Orjinalden alıntı: baltacı77

slm usta bugün aracımı okcan otoya bıraktım inş yarın veya öbür alcam yarın bayagı bir yoğunmuş belki yetişmez dedi bende geç olsun sağlam olsun dedim inş iii olur da benzin göstergesine bakmadan rahat rahat gezeriz birde usta h.sonu uzun yol yaptım araç 9 litre yakıyo
    bunu %10 artırıp 1.420 ile çarpınca 150 bine düşüyo doğrumudur bu hesap
    aslında sorun olmasında araçta 20 30 fazla olsun

• slm ünal usta benim araç yarın bitecekmiş sabırsızlıkla bekliyorum........malum memnuniyetide sitemide sana iletecez
  • HERZAMAN ......
    quote:

Orjinalden alıntı: baltacı77

slm ünal usta benim araç yarın bitecekmiş sabırsızlıkla bekliyorum........malum memnuniyetide sitemide sana iletecez
  • acaba Samsun yada Amasya da montaj yapılan bi adres telefon verebilirmisiniz.aracım xantia 2000 cc 1994 model uyumsuzluk gibi bir durum olurmu acaba.v yakıt sarfiyatım ne olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezgin434343 -- 6 Mart 2007; 23:10:37 >
  • hocam ankarada hizmet veriyor musunuz?benim aracıma tek nokta enjeksiyonlu bir lpg ne kadara takılır?taksitli fiyatları da rica edicektim
  • SELAMLAR TARTARİNİ SEÇİMİNİZ SONDERECE DOĞRU BİR KARAR,KUTLARIM SAMSUN TARTARİNİ YETKİLİ BAYİİ OTO BERLİN TEL:0362 238 54 70 MALESEF AMASYADA BAYİİMİZ YOK,ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN....
    quote:

Orjinalden alıntı: gezgin434343

acaba Samsun yada Amasya da montaj yapılan bi adres telefon verebilirmisiniz.aracım xantia 2000 cc 1994 model uyumsuzluk gibi bir durum olurmu acaba.v yakıt sarfiyatım ne olur
  • ünal usta selamlar bende 2002 wwti corolla var 1 ayda 7 kez benzine zam gelince insan vitesten atıyor arabalarımız evin önünde yatıyor .haliyle şimdi antalyada tartarini sıralı sistem fiyatı nedir selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okis -- 7 Mart 2007; 10:24:47 >
  • TASARRUFLU GÜNLER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalgedik -- 14 Mart 2007; 17:25:31 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.