Şimdi Ara

Tatil için en uygun neresidir(YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Biz 3 kişi tatile çıkıcaz.(yanlış anlaşılmasın lütfen)yaş 20.gece klüplerinin turistlerin bol olduğu denizin güneşin güzel olduğu bir yer arıyoruz bize bir yer ve otel adı önerebilirmisiniz.birde fiyatın uygun olması gerekmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OoguzZ92 -- 25 Haziran 2011; 17:05:45 >

• Kuşadasındayım.Didim,Kuşadası dediklerin için uygun bir yer.
  • ben bodrum yada antalya olarak düşünüyorum.oralar daha yoğun
  • Bodrumu tavsiye ederim hocam. Ev tutun arkadaşlarınızla kendiniz pişirin yemeğinizi felan emin olun daha eğlenceli oluyor.
  • çorum osmancık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay

Bodrumu tavsiye ederim hocam. Ev tutun arkadaşlarınızla kendiniz pişirin yemeğinizi felan emin olun daha eğlenceli oluyor.

bende öyle düşünüyorum otel çok masraflı oluyor.ama işte öyle karambole gitmek istemiyorum kalabileceğimiz bildiğiniz biryer varmı ama sakin bir yer olmamalı turist arkadaşları getiririz sorun olur anlarsınız ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: OoguzZ92

quote:

Orijinalden alıntı: Berkay

Bodrumu tavsiye ederim hocam. Ev tutun arkadaşlarınızla kendiniz pişirin yemeğinizi felan emin olun daha eğlenceli oluyor.

bende öyle düşünüyorum otel çok masraflı oluyor.ama işte öyle karambole gitmek istemiyorum kalabileceğimiz bildiğiniz biryer varmı ama sakin bir yer olmamalı turist arkadaşları getiririz sorun olur anlarsınız ya

Dediğiniz gibi otel gerçekten masraflı oluyor. Ve bu konuda yardımcı olamıcam malesef, dediğiniz olaya tamamen karşıyım, yerli halkı da böyle şeylere fazla karşı diye biliyorum. Yine de kolay gelsin.

• bodruma gitmeye karar verdim 1000 tl yi gözden çıkarıcam artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.