Şimdi Ara

Tattoo onerisi gelin ve hikayemi okuyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle merhaba arkadaslar 2016 yilinda 2 yillik cok sevdigim ve bagli oldugum bir sevgilim vardi lise sonduk sinava girdik ettik bu illa a bolumu okuyacam dedi ve yaygin olan bir bolum degildi hic dogrudan demesede surekli beni onun sehrine gelmemi ve hayallerimden vazgecmemi istedi ve bende aptallik edip kabul ettim gittigim okul gazi uni seviyesinde bir okuldu muhendislik okuyordum ana hayalim olan bolum degildi 1 yil bunun altinda ezildikten sonra kizdan ayrildim ve bu gunden sonra okulu birakma karari aldim hayatim daha da kotulesti ve asiri etkilendim arkadaslarim olsun eaki sevgilim olsun herkes bana gerizekali muamelesi yaptilar herkes benim okumayacagimi issiz kalacagimi soylemeeye basladi bir yil boyunca cok aci verici olaylarla yasadim aile icinde hani soylemek istrmitorum ama aile icinde yasanacak aci vericek insani derinden etkileyecek guvenini bu tarz olaylar yasadim ama ben yikilmadim yinede savastim ettim ayakta kaldim ne oluraa olsun vazgecmedim ve yuksek ihtimalle ankarada bir devlet okulunda bilgisayar muhendisligi kazanacagim ve ben bu gecirdigim yili bana asla unutturmayacak bir dovme istiyorum simge olur yazi olur akliniza ne gelrise tesekkur ederim simdiden

• Not ettim kardesim full sekilli sukullu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.