Şimdi Ara

Tavsiye Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, işin içinden çıkamadığım bir konuda fikir ve görüş almak istiyorum yeri burası mı bilemem sonuçta ana konu oyun ve laptop Hp omen 17" 8.gen i7 + 1050ti makinem vardı ağrılıklı strateji ve rpg oynayan biriyim bu makineyi şubat ayında elden çıkararak vatan a gelen msi ge75 raider se yi şubat ayında kaptım rtx2060 e geçtik super oldu makineden gayet memnunken pat diye çalıştığım yer, ani bir kararla windows dizüstlerini bırakıp pat diye mac e geçti ve bende nasibini aldım kucağımda yeni nesil touchbar lı 15" lik macbook pro yu buluverdim raider ile mac in kulvarı farklı olsada mac inde steam kütüphanemde olan totalwar serilerini açtığını medium ayarlarda olsa oynattığını görünce felaket bir kararsızlığa girdim acaba msi raider ı satsam mı diye, işin komik tarafı ps4 pro da var mac gelmeden önce msi raider, ps4'ü resmen öldürdü ps4 yatar duruma geldi yüzüne bile bakmıyorum macbook gelince de nasıl bir aletse sanki ben varken başka birşeye dokunma diyen cihaz bana oyunları bıraktıracak :) zaten haftada en fazla 2-3 saat oyun oynamaya vaktim kalıyor ve şuan msi da, ps4 de yatıyor ps4 ü mü satsam, daha 1,5 aylık msi i mı satsam karar veremedim msi satarsam oyunları sadece ps4 de oynarım diyorum işlerimi de mac de yaparım ama msi raider bu 2 sini bir arada yaptıran makine siz olsaydınız ne yapardınız. teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.