Şimdi Ara

TAVSİYE OYUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
7.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR ONLİNE FANTASY OYUN ARIYORUM NEŞELİ BŞEY TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ BİŞEY VARMI..

• perfect world tavsiye ederim sana kendi charlarımdan ssler gösteriyorum

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

oyunda 3 ırk var her ırk 2 tane meslek seçebiliyor bir ırkta olan meslek öteki ırkta olmuyor.

1. ırk Winged elf ler bunlar 1 levelden beri uçabiliyor kanatları var priest ve archer olabiliyorlar.
    2. ırk Beastkind ler bunlar 30 levelde uçabiliyor hayvanlarının üzerinde uçuyor werebeast (savaşçı) werefox (petleri yakalayan satan büyücü gibi bişey) olabiliyorlar.
    3. ırk Humankind ler bunlar 30 levelde kılıcın üzerinde sörf yapar gibi uçuyor warrior ve mage olabiliyorlar.

oyunda uçma filan var pet sistemi var. guild savaşları var.ırkların kendi arasında savaşları var.denemez istersen bana mesaj yaz

• quote:

Orjinalden alıntı: kelaler

perfect world tavsiye ederim sana kendi charlarımdan ssler gösteriyorum

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

oyunda 3 ırk var her ırk 2 tane meslek seçebiliyor bir ırkta olan meslek öteki ırkta olmuyor.

1. ırk Winged elf ler bunlar 1 levelden beri uçabiliyor kanatları var priest ve archer olabiliyorlar.
    2. ırk Beastkind ler bunlar 30 levelde uçabiliyor hayvanlarının üzerinde uçuyor werebeast (savaşçı) werefox (petleri yakalayan satan büyücü gibi bişey) olabiliyorlar.
    3. ırk Humankind ler bunlar 30 levelde kılıcın üzerinde sörf yapar gibi uçuyor warrior ve mage olabiliyorlar.

oyunda uçma filan var pet sistemi var. guild savaşları var.ırkların kendi arasında savaşları var.denemez istersen bana mesaj yaz

resimlere bakılırsa tam benlik bi oyun hemen başlıyorum peki ilişkileri daha ilerletme varmı yani sadece kucağa almak yok sanırım

• quote:

Orjinalden alıntı: Quad Soft

quote:

Orjinalden alıntı: kelaler

perfect world tavsiye ederim sana kendi charlarımdan ssler gösteriyorum

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

resimlere bakılırsa tam benlik bi oyun hemen başlıyorum peki ilişkileri daha ilerletme varmı yani sadece kucağa almak yok sanırım

www.perfectworld.com.my

sitesi bu indirip başlarsan char filan açmadan önce bana mesaj at birlikte yeni bi servera başlayalım görevleri filan birlikte yaparız

• oyunda kaplan olup kızları sırtınızda taşıyabiliyorsunuz ama sadece werebeastlar kaplan olabiliyor

TAVSİYE OYUN

werefoxlar tilki oluyor (resimde gözüm kapalı çıkmışım :D)

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

• Lineage2 dene mutlaka
     TAVSİYE OYUN

TAVSİYE OYUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 16 Ağustos 2008; 21:56:49 >
  • ben indirmiştim lineage2 ama tek kişi hicbisi bilmiyodum sıkıldım perfect world a başlıyabilirim güzele benziyo indiricem simdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak_166

ben indirmiştim lineage2 ama tek kişi hicbisi bilmiyodum sıkıldım perfect world a başlıyabilirim güzele benziyo indiricem simdi

tamam indirince mutlaka bana mesaj at birlikte yeni char açıp başlıyalım görevleri yaparız hem sana oyunuda öğretirim
  • yaw bu oyunun avrupası açıldımı yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: dtsman

yaw bu oyunun avrupası açıldımı yaw

şuan cb de ama my serverında oynuyorum ben my serverı çok süper
  • lineage 2 oynadım arkadaslar ben fantasy cartoon tarzında oyun arıyorum çizgi fil gibi hani hehe fly for fun.holic online gibi holice baslıyim diyorum ama arastırıyorum önce..
  • rose online başla çok güzel bir oyun yakında türk guildimizi de kuruyoruz.

roseonlinegame.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiwaly -- 18 Ağustos 2008; 16:46:30 >
  • Lineage 2'yi oynamak istedim sonra biraz emek istiyormuş diye salla gitsin dedim ama oyundan anlayan birkaç arkadaşımın dediğine göre diğer MMORPGlerden nispeten daha kaliteli ve detaylıymış.

Ben şu an Granado Espada oynuyorum kontroller birazcık farklı ama çok güzel, zevkli oyun alışınca.
  • Yaw herkes zevkli cezvedici grafikleri süper devamli güncellenen free oyun istiyemiyormu
    Alin işte Lineage2 3.seneme giriyorum bu oyunu ve 5-6 seneye yakindir oynuyanlar var
  • YAW BU OYUNA ID ALIRKEN PROMOTE ID DİYE BİŞİ İSTİYO NEDİR BU NASIL ÇÖZÜLÜR (PW DEN BAHSEDİYORUM)
  • Lineage 2'ye sürekli yenilikler gelir ve oyun güncellenir.Yani siz oyundaki herşeyi yaptım diyemezsiniz
    (Benim şu divine transformation'ları deneyecek bir server bulmam lazım)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.